Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En değerlisi Real Madrid

07 Mayıs, 2015 | 07:30

Ekonomi dergisi Forbes’ın 11 yıldır yayınladığı “Dünyanın en değerli 20 futbol kulübü” listesinde zirve yine değişmedi: Real Madrid.

Futbol kulüplerinin 2013-2014 sezonundaki mali durumunun değerlendirildiği sıralamaya göre, 3,26 milyar dolar değere sahip İspanyol devi Real Madrid, üst üste 3. kez zirvede yer aldı. Dergi, Galatasaray’a da 20. sırada yer verdi.

Madrid temsilcisini, bir diğer İspanyol kulübü Barcelona takip etti. Geride bıraktığımız sezonda 657 milyon dolar gelir elde eden Katalanlar’ın değeri, 3,2 milyardan 3,16 milyar dolara geriledi.

Yıllık geliri 703 milyon dolar olan İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United, değerini 2,81 milyardan 3,1 milyar dolara çıkardı ve geçen yıl olduğu gibi listenin 3. sırasında kendisine yer buldu.

Geçen yıl 16. sıradan girdiği listenin bu yıl da 20. basamağında yer alan Galatasaray, 8 İngiliz, 4 İtalyan, 3’er Alman ve 3 İspanyol ile bir Fransız kulübünün bulunduğu sıralamada Türkiye’yi temsil eden tek kulüp oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona forbes, Forbes, Forbes Dergisi, Forbes liste, Galatasaray, Galatasaray forbes, Galatasaray Haberleri, ingiltere premier lig, Manchester United, Manchester United forbes, Real Madrid, Real Madrid forbes, Real Madrid İspanya, Real Madrid la liga,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları