Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En çok O’nun fotoğrafı çekildi

08 Nisan, 2014 | 12:53

Google Panoramio, dünyada en çok fotoğrafı çekilen mekanların listesini yayınladı. New York’taki Guggenheim Müzesi zirvenin sahibi olurken Kız Kulesi 5. sırada yer aldı.

Panoramio’nun yaptığı araştırmaya göre, internete en fazla yüklenen turistik destinasyon ve mekan fotoğrafları sıralamasında ilk sırada New York’taki Guggenheim Müzesi bulunuyor. Araştırmada, İstanbul’un incisi Kız Kulesi’nin dünyada en fazla fotoğrafı çekilen beşinci turistik merkez olduğunu ortaya çıktı.

Roma’daki Trinita dei Monti Kilisesi’nin zirveyi zorladığı listede, Barcelona’daki Güell Parkı üçüncü, Paris’in Moulin Rouge’u ise dördüncü oldu.

Beşinci sıradaki Kız Kulesi’ni sırasıyla Venedik’teki Ponte Dell’Accademia, Monaco’daki Hotel de Paris Monte-Carlo, Floransa’da Piazzale Michelangelo, Buenos Aires’te Caminito Sokağı ve Budapeşte’nin en büyük kilisesi St Stephen’s Basilica izliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona Güell Parkı, Guggenheim Müzesi, Guggenheim Müzesi Amerika, Guggenheim Müzesi New York, Kız Kulesi, Kız Kulesi fotoğrafları, Kız Kulesi resimleri, New York, New York amerika, Panoramio, Panoramio google, Trinita dei Monti Kilisesi, Trinita dei Monti Kilisesi Roma, Trinita dei Monti Roma, Venedik, Venedik resimleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları