Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En çok O’nun fotoğrafı çekildi

08 Nisan, 2014 | 12:53

Google Panoramio, dünyada en çok fotoğrafı çekilen mekanların listesini yayınladı. New York’taki Guggenheim Müzesi zirvenin sahibi olurken Kız Kulesi 5. sırada yer aldı.

Panoramio’nun yaptığı araştırmaya göre, internete en fazla yüklenen turistik destinasyon ve mekan fotoğrafları sıralamasında ilk sırada New York’taki Guggenheim Müzesi bulunuyor. Araştırmada, İstanbul’un incisi Kız Kulesi’nin dünyada en fazla fotoğrafı çekilen beşinci turistik merkez olduğunu ortaya çıktı.

Roma’daki Trinita dei Monti Kilisesi’nin zirveyi zorladığı listede, Barcelona’daki Güell Parkı üçüncü, Paris’in Moulin Rouge’u ise dördüncü oldu.

Beşinci sıradaki Kız Kulesi’ni sırasıyla Venedik’teki Ponte Dell’Accademia, Monaco’daki Hotel de Paris Monte-Carlo, Floransa’da Piazzale Michelangelo, Buenos Aires’te Caminito Sokağı ve Budapeşte’nin en büyük kilisesi St Stephen’s Basilica izliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona Güell Parkı, Guggenheim Müzesi, Guggenheim Müzesi Amerika, Guggenheim Müzesi New York, Kız Kulesi, Kız Kulesi fotoğrafları, Kız Kulesi resimleri, New York, New York amerika, Panoramio, Panoramio google, Trinita dei Monti Kilisesi, Trinita dei Monti Kilisesi Roma, Trinita dei Monti Roma, Venedik, Venedik resimleri,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları