Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En çok O’nun fotoğrafı çekildi

08 Nisan, 2014 | 12:53

Google Panoramio, dünyada en çok fotoğrafı çekilen mekanların listesini yayınladı. New York’taki Guggenheim Müzesi zirvenin sahibi olurken Kız Kulesi 5. sırada yer aldı.

Panoramio’nun yaptığı araştırmaya göre, internete en fazla yüklenen turistik destinasyon ve mekan fotoğrafları sıralamasında ilk sırada New York’taki Guggenheim Müzesi bulunuyor. Araştırmada, İstanbul’un incisi Kız Kulesi’nin dünyada en fazla fotoğrafı çekilen beşinci turistik merkez olduğunu ortaya çıktı.

Roma’daki Trinita dei Monti Kilisesi’nin zirveyi zorladığı listede, Barcelona’daki Güell Parkı üçüncü, Paris’in Moulin Rouge’u ise dördüncü oldu.

Beşinci sıradaki Kız Kulesi’ni sırasıyla Venedik’teki Ponte Dell’Accademia, Monaco’daki Hotel de Paris Monte-Carlo, Floransa’da Piazzale Michelangelo, Buenos Aires’te Caminito Sokağı ve Budapeşte’nin en büyük kilisesi St Stephen’s Basilica izliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona Güell Parkı, Guggenheim Müzesi, Guggenheim Müzesi Amerika, Guggenheim Müzesi New York, Kız Kulesi, Kız Kulesi fotoğrafları, Kız Kulesi resimleri, New York, New York amerika, Panoramio, Panoramio google, Trinita dei Monti Kilisesi, Trinita dei Monti Kilisesi Roma, Trinita dei Monti Roma, Venedik, Venedik resimleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları