Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En büyük kongre oteli Nisan’da açılıyor

13 Şubat, 2010 | 16:03

En büyük kongre oteli Nisan'da açılıyor Pendik sahilinde yapılan 5 yıldızlı otel ve kongre merkezi, görkemli bir açılışın ardından Dünya Ralli Şampiyonası konuklarını ağırlayacak.

Farklı kapasitelerde 53 toplantı salonuna sahip ve odalarının çoğunluğu deniz manzaralı olan otel ve kongre merkezi, İstanbul’un en büyük spor ve sağlık merkezini de bünyesinde barındıracak.

Toplam 1500 araçlık kapalı ve 250 araçlık açık otoparkı bulunan otel ve kongre merkezinin, bir helikopter pisti de olacak.

Otel ve kongre merkezinde dünya mutfağının en seçkin lezzetlerinin sunulacağı 4 ”A La Carte” restoran, kapalı ve açık yüzme havuzları, kişiye özel toplantı salonlarında özel sekreterya hizmeti de bulunacak.

The Green Park Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Başkanı Adil Üstündağ, otel ve kongre merkezinin henüz hizmete açılmadan bazı büyük organizasyonları aldığını söyleyerek, ciddi teklifler gelmeye devam ettiğini belirtti:

”Örneğin açılışı, Nisan ayında yapılacak Dünya Ralli Şampiyonası ile birlikte gerçekleştireceğiz. Bu organizasyon dolayısıyla 300 odanın rezervasyonu yapıldı. Tabii bu hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimizin ayrı bir ispatı oldu. İstanbul’da kongre turizminde ciddi bir eksikliğe çözüm ürettik.”

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adil Üstündağ, Adil Üstündağ Haberleri, Dünya Ralli Şampiyonası, İstanbul Kongre Merkezi, İstanbul Kongre Oteli, İzmir Kongre Turizmi, Kongre Oteli, The Green Park Hotels,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları