Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emre Aydın Beyaz Koza ‘ da sahne aldı

22 Temmuz, 2011 | 11:26

Beyaz Koza Yaz Konserleri ‘nde Bursalılar Emre Aydın ‘la coştu

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen  Beyaz Koza Yaz Konserleri ’nde Türk Rock Müziği’nin güçlü sesi Emre Aydın sahne aldı.

Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı  tarafından gerçekleştirilen  Beyaz Koza Yaz Konserleri , sevilen sanatçı Emre Aydın’ı Bursa Nilüferli hayranlarıyla buluşturdu. Rock müziğin güçlü ismi Aydın, Ataevler Pazar Alanı’nda verdiği konserinde Bursalıları coşturdu.

Emre Aydın Beyaz Koza Yaz Konserleri ‘nde birbirinden güzel şarkılarıyla sevenlerini adeta büyüledi. Aydın’ın şarkılarına, alanı dolduran yaklaşık 12 bin kişi eşlik etti.  Emre Aydın Konserinde , eski ve yeni albümlerinden şarkılarının yanı sıra, Barış Manço ’nun ‘Anlıyorsun değil mi?’ ve Mazhar Fuat Özkan’ın ‘Sakın Gelme’ gibi parçalarını da seslendirdi. Yaklaşık 2 saat süren konserde hareketli şarkılara hayranları da eşlik etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyaz Koza Yaz Konserleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı, Emre Aydın, Emre Aydın Beyaz Koza, Emre Aydın Beyaz Koza Yaz Konserleri, Emre Aydın Konseri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları