Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü aydınlatma tasarımcısı Emrah Baki Ulaş, Philips’in katkılarıyla İstanbul’da

21 Ekim, 2010 | 17:24

Philips, Professional Lighting Design Türkiye (PLD) Dergisi tarafından gerçekleşecek olan “Architectural Lighting Day İstanbul” konferansı kapsamında, dünyaca ünlü aydınlatma tasarımcısı Emrah Baki Ulaş’ı ağırlıyor.

Aydınlatma sektörünün öncü markası Philips, 25 Ekim 2010’da Harbiye Askeri Müzesi’nde düzenlenecek olan aydınlatma tasarımı konuluALD İstanbul (Architectural Lighting Day) konferansına “Tasmanian Museum and Art Gallery” ve “Sdney Opera House”ın aydınlatma çalışmalarını gerçekleştiren, genç ve yetenekli aydınlatma tasarımcısı Emrah Baki Ulaş ile katılıyor.

Avustralya, Almanya, İngiltere ve İtalya’daki çeşitli uluslararası aydınlatma etkinliklerinde en genç konuşmacı olarak yer alan; geniş çaplı mimari aydınlatma projeleri geliştiren ve bu alanda pek çok ödülün sahibi Emrah Baki Ulaş, mimar ve aydınlatma tasarımcılarına ev sahipliği yapacak konferansta, aydınlatma trendleri ve teknolojileri üzerine bir konuşma yapacak.

“Işığa Adanmış Bir Gün” olarak nitelendirilen ALD İstanbul’un “Altın Sponsor”u olan Philips, yenilikçi, çevre dostu, enerji verimli ve üstün teknolojiye sahip ürünleriyle komple aydınlatma çözümleri sunuyor. Philips, öncüsü oldugu LED teknolojisi ile tüketiciler için çığır açmaya devam ederken, enerji tasarrufu, şıklık ve güzelliği bulunduğu mekanlara taşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altın Sponsor, Emrah Baki Ulaş, Emrah Baki Ulaş Kimdir, Işığa Adanmış Bir Gün, LED Ampül, LED teknolojisi, Philips, Professional Lighting Design, Turizm Gazetesi, Ünlü aydınlatma tasarımcısı Emrah Baki Ulaş,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları