Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emlak almanın tam sırası

02 Kasım, 2015 | 13:27

emlak fiyatları Emlak uzmanları, kur farklılıklarının inşaat maliyetlerinde henüz karşılık bulmadığı için emlak almanın tam sırası olduğuna dikkat çekiyor.

Emlak dünyasında ‘Ev fiyatlarında artışlar devam edecek mi?’ sorusuna cevap aranırken, emlak uzmanları kur oynamalarının inşaat maliyetlerinde daha karşılık bulmadığına işaret ederek “Emlak almanın şu an tam sırası” diyor

Tüm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul’da konut fiyatları önemli artışlar gösteriyor. Ev almak isteyenler için sorulan en önemli soru ise fiyatlar artmaya devam edecek mi?, ev satın almak için uygun bir zaman mı?

Kentsel dönüşüm nedeniyle İstanbul dev bir şantiyeye dönüştü, kiralar bazı semtlerde yüzde 100’ün üzerinde arttı. Buna rağmen uzmanlara göre Türkiye’deki konut talebi suni değil gerçek bir ihtiyaçtan kaynaklanıyor. Başta İstanbul olmak üzere hala çok kötü ve depreme dayanıksız konutlarda oturan milyonlarca aile, ilk fırsatta daha iyi bir konuta taşınmayı arzu ediyor. Dolayısıyla gelir düzeyi ve ödeme imkanları arttıkça konut talebi ve konut fiyatları da artmayı sürdürecek.

Bu açıdan bakıldığında, kur oynamalarının inşaat maliyetlerinde henüz karşılık bulmadığına işaret eden uzmanlar “Emlak almanın şu an tam sırası” diyor (Habertürk).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
emlak, emlak fiyatları, emlak konut, emlak konut fiyatları, istanbul emlak, istanbul konut, konut fiyatları, yurtdışı emlak, yurtdışı emlak fiyatları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları