Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emlak almanın tam sırası

02 Kasım, 2015 | 13:27

emlak fiyatları Emlak uzmanları, kur farklılıklarının inşaat maliyetlerinde henüz karşılık bulmadığı için emlak almanın tam sırası olduğuna dikkat çekiyor.

Emlak dünyasında ‘Ev fiyatlarında artışlar devam edecek mi?’ sorusuna cevap aranırken, emlak uzmanları kur oynamalarının inşaat maliyetlerinde daha karşılık bulmadığına işaret ederek “Emlak almanın şu an tam sırası” diyor

Tüm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul’da konut fiyatları önemli artışlar gösteriyor. Ev almak isteyenler için sorulan en önemli soru ise fiyatlar artmaya devam edecek mi?, ev satın almak için uygun bir zaman mı?

Kentsel dönüşüm nedeniyle İstanbul dev bir şantiyeye dönüştü, kiralar bazı semtlerde yüzde 100’ün üzerinde arttı. Buna rağmen uzmanlara göre Türkiye’deki konut talebi suni değil gerçek bir ihtiyaçtan kaynaklanıyor. Başta İstanbul olmak üzere hala çok kötü ve depreme dayanıksız konutlarda oturan milyonlarca aile, ilk fırsatta daha iyi bir konuta taşınmayı arzu ediyor. Dolayısıyla gelir düzeyi ve ödeme imkanları arttıkça konut talebi ve konut fiyatları da artmayı sürdürecek.

Bu açıdan bakıldığında, kur oynamalarının inşaat maliyetlerinde henüz karşılık bulmadığına işaret eden uzmanlar “Emlak almanın şu an tam sırası” diyor (Habertürk).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
emlak, emlak fiyatları, emlak konut, emlak konut fiyatları, istanbul emlak, istanbul konut, konut fiyatları, yurtdışı emlak, yurtdışı emlak fiyatları,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları