Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

EMITT fuarı bugün açılıyor

11 Şubat, 2010 | 11:54

EMITT fuarı bugün açılıyor Dünyanın en önemli 10 turizm etkinliğinden biri olarak kabul edilen EMITT fuarı, 14’üncü kez kapılarını açıyor.

Dünya turizminin önde gelen isimlerini İstanbul’da buluşturan EMITT fuarı, 11-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Fuara Türkiye Otelciler Federasyonu ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın ve ülkemizin dört bir yanından oteller, acenteler, işletmeciler, girişimciler, turizm profesyonelleri ve tatilseverler katılacak.

60 ülke ve Türkiye’nin dört bir yanından 100’ü aşkın il ve beldenin bir araya geleceği EMITT 2010 fuarının açılışını Turizm ve Kültür Bakanı Ertuğrul Günay ve fuara konuk ülke statüsünde katılan Mısır’ın Turizm Bakanı Zoheir Garranah birlikte yapacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EMITT fuarı, EMITT fuarı Açıldı, EMITT Fuarı Ertuğrul Günay, EMITT fuarı Haberleri, EMITT Fuarı İstanbul, EMITT Fuarı Oteller,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları