Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

EMITT fuarı bugün açılıyor

11 Şubat, 2010 | 11:54

EMITT fuarı bugün açılıyor Dünyanın en önemli 10 turizm etkinliğinden biri olarak kabul edilen EMITT fuarı, 14’üncü kez kapılarını açıyor.

Dünya turizminin önde gelen isimlerini İstanbul’da buluşturan EMITT fuarı, 11-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Fuara Türkiye Otelciler Federasyonu ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın ve ülkemizin dört bir yanından oteller, acenteler, işletmeciler, girişimciler, turizm profesyonelleri ve tatilseverler katılacak.

60 ülke ve Türkiye’nin dört bir yanından 100’ü aşkın il ve beldenin bir araya geleceği EMITT 2010 fuarının açılışını Turizm ve Kültür Bakanı Ertuğrul Günay ve fuara konuk ülke statüsünde katılan Mısır’ın Turizm Bakanı Zoheir Garranah birlikte yapacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EMITT fuarı, EMITT fuarı Açıldı, EMITT Fuarı Ertuğrul Günay, EMITT fuarı Haberleri, EMITT Fuarı İstanbul, EMITT Fuarı Oteller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları