Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

EMITT’ten Bodrum’a ödül

03 Şubat, 2014 | 09:31

emitt-fuari-bodrum Turizm profesyonellerinin buluşma noktası 18. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Bodrum standı bu yıl da ödülle taçlandırıldı.

30 Ocak-02 Şubat 2014 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilen EMITT 2014’ün son gününde düzenlenen ödül töreninde Bodrum’a “Turizmin Gelişmesine En Uzun Süre Katkı Sağlayan Belde” ödülü verildi.

ALTERNATİF FUARLAR İÇİN TIKLAYIN

Ödülü; Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Ekin Fuar Direktörü Hacer Aydın’dan aldı. Başkan Kocadon, Bodrum’un tanıtımı ile ilgili çalışmaları her geçen yıl arttırarak devam ettirdiklerini belirterek, “Bodrum’un tanıtımı için birçok fuara katılıyoruz, EMITT de bunlardan birisi. Bizi bu ödüle layık gördükleri için organizasyon yetkililerine teşekkür ediyorum. Bodrum’un tanıtımı için çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.

70 ülkeden 4500 katılımcının yer aldığı EMITT Fuarı Dünyanın 5. büyük turizm fuarı konumuna sahip. Fuarı, 2013 yılında Türkiye ve dünyadan 131 bin ziyaretçiyi ağırlamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
18. EMITT, 18. EMITT fuarı, Bodrum Belediye Başkanı, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, EMITT 2014, emitt bodrum, EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, Mehmet Kocadon, Turizm ve Seyahat Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları