Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

EMITT’ten Bodrum’a ödül

03 Şubat, 2014 | 09:31

emitt-fuari-bodrum Turizm profesyonellerinin buluşma noktası 18. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Bodrum standı bu yıl da ödülle taçlandırıldı.

30 Ocak-02 Şubat 2014 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilen EMITT 2014’ün son gününde düzenlenen ödül töreninde Bodrum’a “Turizmin Gelişmesine En Uzun Süre Katkı Sağlayan Belde” ödülü verildi.

ALTERNATİF FUARLAR İÇİN TIKLAYIN

Ödülü; Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Ekin Fuar Direktörü Hacer Aydın’dan aldı. Başkan Kocadon, Bodrum’un tanıtımı ile ilgili çalışmaları her geçen yıl arttırarak devam ettirdiklerini belirterek, “Bodrum’un tanıtımı için birçok fuara katılıyoruz, EMITT de bunlardan birisi. Bizi bu ödüle layık gördükleri için organizasyon yetkililerine teşekkür ediyorum. Bodrum’un tanıtımı için çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.

70 ülkeden 4500 katılımcının yer aldığı EMITT Fuarı Dünyanın 5. büyük turizm fuarı konumuna sahip. Fuarı, 2013 yılında Türkiye ve dünyadan 131 bin ziyaretçiyi ağırlamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
18. EMITT, 18. EMITT fuarı, Bodrum Belediye Başkanı, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, EMITT 2014, emitt bodrum, EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, Mehmet Kocadon, Turizm ve Seyahat Fuarı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları