Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’ten Pelé imzalı Boeing 777

19 Haziran, 2014 | 12:30

Emirates’ten Pelé imzalı Boeing 777 Dünya Kupası’nın FIFA Resmi Ortağı Emirates, Küresel Elçisi ve üç Dünya Kupası sahibi Pelé’nin seçkin imzasını taşıyan dünyanın ilk Boeing 777 uçaklarını filosuna kattı.

Emirates’in Pelé-ane olarak adlandırdığı uçakları, Dubai – São Paulo uçuşuyla futbolseverleri yazın gerçekleşecek kupa heyecanıyla buluştu.

Emirates’ten Pele imzalı uçak

 

Havada veya karada dikkat çeken 350 koltuk kapasiteli uçaklar, FIFA Dünya Kupası™ için özel olarak hazırlanan yaratıcı bir tasarıma sahip. Açılış maçı gününde tüm gövdeyi kaplayan tasarımıyla futbol efsanesi Pelé’nin imzasını taşıyan iki Boeing 777 Pelé-ane tanıtıldı ve ardından yine Pele’nin imzasını taşıyan bir Airbus A380 daha filoya eklendi. Futbolseverleri Brezilya‘ya taşıyacak Emirates filosunda bulunan 115 Boeing 777, aynı zamanda dev 2014 FIFA Dünya Kupası™ logolarıyla donatılıyor.

Emirates Boeing 777 uçağında ice TV Live: 12 Haziran – 13 Temmuz tarihleri arasında Emirates’in 16 Boeing uçağından birinde seyahat eden yolcular, Sport 24 kanalından 64 maçın tamamını “canlı” olarak izleyebilecek. Bu özellik sayesinde uçakla seyahat etmek bile futbol severlerin eğlencesini bölmeyecek. Maçın tamamını seyretmenin yanısıra yolcular, ice’da bulunan yedi adet haber kanalı sayesinde maç özetlerini takip edebilecekler.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbus A380, Brezilya Dünya Kupası, Dünya Kupası, Emirates, Emirates fifa, Emirates Uçakları, FIFA, pele, pele imzalı uçak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları