Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’ten Mauritius’a İkinci A380 Seferi

16 Ekim, 2014 | 09:57

Emirates Mauritius A380 Seferi

Emirates’in Mauritius’a günlük ikinci A380 uçuşu beklenenden daha erken bir tarihte başlıyor.

Emirates Hava Yolları,  Mauritius’a günlük ikinci A380 uçuşunu planlanan tarihten önce 26 Ekim’de başlatıyor. Uçuş sayısının artmasıyla farklı promosyon ve kampanyalar düzenleyen Emirates Hava Yolları hedeflerine hızla koşuyor.

Emirates Hava Yolları Maritius’ un yanı sıra, Maldivler, Dubai, Cape Town, Tunus, Avusturalya,  Yeni Zelanda, Hindistan, Vietnam,  Seyşeller ve daha dünyanın bir çok yerine uçuşlarını gerçekleştiriyor.

EK703/704 uçuşunda yer alacak olan ikinci A380, mevcut Boeing 777 uçuşunun yerini alacak ve first class’ta 14 özel lüks süit, business class’ta tamamen yatağa dönüşebilen 76 koltuk ve ekonomide 399 geniş koltukla toplamda 489 yolcu kapasitesi sunacak.

“Emirates’in Mauritius hattındaki koltuk kapasitesi haftada 1890 koltuk artacak”

Emirates Latin Amerika, Orta ve Güney Afrika Ticari Operasyonlar Kıdemli Başkan Yardımcısı Orhan Abbas, “Mauritius’a ikinci A380 uçuşumuzun başlangıç tarihini öne alabildiğimiz için son derece mutluyuz. Önceden planladığımız tarih olan 1 Aralık yerine 26 Ekim itibariyle ikinci A380 uçuşlarımıza başlıyoruz. İkinci A380 uçuşları Emirates’in haftalık kapasitesini 1890 koltuk artıracak ” dedi.

Uçakta, yolcular üç kabinde de yer alan ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice ile en yeni filmler, TV şovları ve müziklerin yer aldığı 1.800’e varan kanalın yanında sayısız oyunun keyfini çıkartabilir. Yüksek hızlı Wi-Fi erişimi ve cep telefonu veri hizmetleriyle yolcuların uçuş boyunca bağlantıda kalmasını sağlıyor. First ve business class yolcuları uçağın ikinci katında yer alan dinlenme alanının keyfini çıkarırken; first class yolcuları duş ve spa hizmetinden de yararlanabiliyor.

Emirates Mauritius uçuşlarında Air Mauritius ile aynı uçuş kodunu paylaşıyor. EK703 sefer sayılı uçak Dubai’den saat 10:00’da kalkacak ve Sir Seewoosagur Ramgoolam Uluslararası Havaalanına 16:45’te iniş yapacak. EK704 sefer sayısıyla geri dönecek olan uçak Mauritius’tan saat 23:00’da kalkacak ve Dubai Uluslararası Havaalanına bir sonraki gün saat 05:40’ta iniş yapacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturalya, Cape Town, Dubai, Emirates, Emirates A380, Emirates haberleri, Emirates Hava Yolları, Emirates Mauritius, Emirates Uçuşları, Hindistan, Maldivler, Mauritius, Seyşeller, Tunus, Vietnam, Yeni Zelanda,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları