Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’ten 90 noktaya indirim fırsatı

11 Ocak, 2014 | 10:22

emirates-indirim Emirates Havayolu, 13 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında alınan biletlerle 8 farklı bölgede 90 ayrı destinasyona avantajlı yolculuk fırsatı sunuyor.

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates’in yeni kampanyası kapsamında alınan biletlerle 1 Mayıs – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Güney ve Kuzey Amerika, Afrika, Avustralya & Yeni Zelanda, Ortadoğu, Hint Okyanusu, Hint Yarımadası ve Uzak Doğu’daki 90 farklı noktaya indirimli seyahat edilebilecek.

Bölgelere göre ekonomi sınıfı bilet fiyatları, Orta Doğu’ya 306 Avro, Afrika’ya 332 Avro; Hint Yarımadası’na 463 Avro; Uzak Doğu’ya 469 Avro; Hint Okyanusu’na 498 Avro; Güney Amerika’ya 679 Avro; Avustralya / Yeni Zelanda’ya 738 Avro ve Kuzey Amerika’ya 812 Avro’dan başlıyor.

Emirates yolcuları tüm sınıflarda gurme şefler tarafından hazırlanan ödüllü yemeklerin tadını çıkarabilirler. Ayrıca Emirates’in son teknolojiyle donatılmış modern uçaklarında ödüllü kabin içi eğlence sistemi “ice” ile yolcular, 1.600’ün üzerinde gişe rekoru kıran filmler seyrederek, müzik, TV ve oyunlarla dolu keyifli bir uçuş geçirebilirler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya Emirates, Dubai, Dubai Turları, Dubai uçak bileti, Emirates, Emirates biletleri, Emirates Havayolu, Emirates Havayolu Duabi, Emirates Havayolu uçuşları, Emirates Kampanya, Emirates uçak bileti, Emirates Yeni Zelanda, Yeni Zelanda,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları