Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’in Yeni Kampanya Açıklaması

02 Mayıs, 2017 | 00:29
Emirates BAE

Emirates BAE

 

Emirates Hava Yolları SkyWards Kredi Kartları İle Yeni Kampanya Yapacağını Açıkladı

BAE’nin önde gelen İslami finans kuruluşları ile Emirates, Skywards Kartlarında mega Mil kampanyası gerçekleştirdiğini açıkladı. Banka, yeni kart sahiplerine bonus Skywards Milleri ve Infinite and Signature Skywards Visa kredi kartlarında harcama yapmak için daha yüksek Miles temin edecektir. Teklif 30 Haziran’a kadar geçerli ve kart sahipleri 80.000 bonus Skywards Mil kazanabiliyorlar.

 

Skywards Kartlarına Emirates’in İmkanları

Emirates İslam Skywards Card sahipleri, ücretsiz Emirates Skywards Gümüş üyelik, haftanın her günü sınırsız ücretsiz golf, ücretsiz vale park hizmeti, sınırsız ücretsiz havaalanı lounge erişimi, küresel konsiyerj hizmetleri ve daha birçok şey dahil olmak üzere çeşitli yaşam tarzı ve finansal avantajlardan yararlanabilirler. Kart sahipleri kart üzerindeki dolar harcamaları için 2 Skywards Mil kazanabilecekler.

Emirates de Bireysel Bankacılık ve Servet Yönetimi Genel Sekreter Yardımcısı Wasim Saifi, “Yılın herhangi bir döneminde BAE vatandaşları yaz aylarında dinlenmek için tatil tercih ediyor. Müşterilerin kendilerini ödüllendirmek ve seyahat masraflarında büyük tasarruf sağlamak için yüksek bonus mil kazanma fırsatı vermek için, bu tarz kampanyaları destekliyoruz, şimdi de  kampanyanın lansmanını duyurmaktan çok memnunuz “dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BAE, Emirates, Skywards,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları