Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’in Uzakdoğu’da Yeni Uçuş Noktası Kamboçya

03 Temmuz, 2017 | 12:27

 

Emirates Havayolları

Emirates Havayolları

 

Emirates, geçtiğimiz günlerde Dubai’den Myanmar’daki Yangon yoluyla Kamboçya’daki Phnom Penh’e yeni günlük bağlantılı uçuş başlatarak Güneydoğu Asya’daki varlığını genişletti.

 

Emirates’in Uzakdoğu’da Yeni Uçuş Noktası Kamboçya

 

Emirates, Uzakdoğu‘da 8 ülkede 13 şehre hizmet veriyor. Bu uçuş noktalarına geçtiğimiz günlerde yeni bir yer daha ekledi. Emirates, Dubai’den, Kamboçya’nın ticaret merkezi olan ve Güneydoğu Asya’da hızlı gelişen şehri Phnom Penh’e uçuş başlattı. Boeing 777 tipi yolcu uçağı ile gerçekleştirilecek olan uçuşlar haftanın her günü ve Myanmar şehri Yangon bağlantılı uçuş ile Phnom Penh şehrine uçuş gerçekleştirilecek.

 

 

Phnom Penh Kambocya

Phnom Penh Kambocya

 

Son yıllarda Phnom Penh ve Yangon şehirleri Güneydoğu Asya’da gelişme gösteren ve kültürel eserleriyle turistlerinde akınına uğrayan iki şehir olarak, Uzakdoğu turizminde önemli turistik yerler olma özelliği taşıyor. Dünyaca ünlü Angkor Wat tapınak kompleksine açılan kapısı olan Kamboçya,   yabancı turistlerin ziyaretlerinde de önemli bir artışa tanık oluyor. Uzakdoğu turları‘nda, Emirates’in uçuşları ile Kamboçya’ya turist sayısında artış bekleniyor.

Emirates’in Uzak Doğu’ndaki Operasyon Sorumlusu Badr Abbas, 1 Temmuz’da Emirates’in üst düzey yöneticileri ile açılış uçuşunda bulundu. Bunlara, önde gelen iş adamlarının yanı sıra BAE ve GCC’nin medyalarını içeren bir VIP heyeti katıldı. Havaalanına vardıklarında, Phnom Penh’de geleneksel törenyile karşılandılar.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Güneydoğu Asya, Kamboçya, Myanmar, Phnom Penh, Uzakdoğu Turları, Yangon,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları