Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’in Uzakdoğu’da Yeni Uçuş Noktası Kamboçya

03 Temmuz, 2017 | 12:27

 

Emirates Havayolları

Emirates Havayolları

 

Emirates, geçtiğimiz günlerde Dubai’den Myanmar’daki Yangon yoluyla Kamboçya’daki Phnom Penh’e yeni günlük bağlantılı uçuş başlatarak Güneydoğu Asya’daki varlığını genişletti.

 

Emirates’in Uzakdoğu’da Yeni Uçuş Noktası Kamboçya

 

Emirates, Uzakdoğu‘da 8 ülkede 13 şehre hizmet veriyor. Bu uçuş noktalarına geçtiğimiz günlerde yeni bir yer daha ekledi. Emirates, Dubai’den, Kamboçya’nın ticaret merkezi olan ve Güneydoğu Asya’da hızlı gelişen şehri Phnom Penh’e uçuş başlattı. Boeing 777 tipi yolcu uçağı ile gerçekleştirilecek olan uçuşlar haftanın her günü ve Myanmar şehri Yangon bağlantılı uçuş ile Phnom Penh şehrine uçuş gerçekleştirilecek.

 

 

Phnom Penh Kambocya

Phnom Penh Kambocya

 

Son yıllarda Phnom Penh ve Yangon şehirleri Güneydoğu Asya’da gelişme gösteren ve kültürel eserleriyle turistlerinde akınına uğrayan iki şehir olarak, Uzakdoğu turizminde önemli turistik yerler olma özelliği taşıyor. Dünyaca ünlü Angkor Wat tapınak kompleksine açılan kapısı olan Kamboçya,   yabancı turistlerin ziyaretlerinde de önemli bir artışa tanık oluyor. Uzakdoğu turları‘nda, Emirates’in uçuşları ile Kamboçya’ya turist sayısında artış bekleniyor.

Emirates’in Uzak Doğu’ndaki Operasyon Sorumlusu Badr Abbas, 1 Temmuz’da Emirates’in üst düzey yöneticileri ile açılış uçuşunda bulundu. Bunlara, önde gelen iş adamlarının yanı sıra BAE ve GCC’nin medyalarını içeren bir VIP heyeti katıldı. Havaalanına vardıklarında, Phnom Penh’de geleneksel törenyile karşılandılar.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Güneydoğu Asya, Kamboçya, Myanmar, Phnom Penh, Uzakdoğu Turları, Yangon,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları