Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’e, ‘En iyi havayolu’ ve ‘Uzun mesafe uçan en iyi havayolu’ ödülü!

12 Eylül, 2018 | 15:15

Emirates'e, En iyi havayolu ve Uzun mesafe uçan en iyi havayolu ödülü!

Emirates’e, ‘En iyi havayolu’ ve ‘Uzun mesafe uçan en iyi havayolu’ ödülü. Condé Nast Traveller okuyucuları, Emirates Havayolu’nu 2018’in ‘En İyi Business Class Havayolu’ ve ‘Uzun Mesafe Uçan En İyi Havayolu’ seçerek ödüllendirdi.

Emirates’e iki ödül birden geldi. Condé Nast Traveller okuyucuları, Emirates Havayolu’nu 2018’in ‘En İyi Business Class Havayolu’ ve ‘Uzun Mesafe Uçan En İyi Havayolu’ seçti.

Emirates’e, ‘En iyi havayolu’ ve ‘Uzun mesafe uçan en iyi havayolu’ ödülü

BAE merkezli Emirates, geçmişte de dünyadaki en iyi seyahat deneyimlerine yönelik Condé Nast Traveller okuyucularının oyları ile, prestijli ödüllere layık görülmüştü.
İnternet üzerinden gerçekleşen Condé Nast Traveller Okuyucuları Seyahat Ödülleri 2018 anketi 4 Mart 2018 ve 3 Mayıs 2018 tarihleri yapılmıştı.

“Mümkün olan en iyi deneyimi sağlamaya kararlıyız”

Ödülünü Londra’da yapılan törende alan, Emirates’in Birleşik Krallık Bölüm Başkan Yardımcısı Richard Jewsbury, “Condé Nast Traveller okuyucuları tarafından, dünyanın en iyi havayollarından birisi olarak tanınmanın onurunu yaşıyoruz. Sunduğumuz ürünlerde çıtayı sürekli yükselterek ve yolcuların beklentilerinin ötesine geçerek hem havada hem de karada mümkün olan olası en iyi deneyimi sağlamaya kararlıyız. Hem iş dünyasının hem de eğlence amaçlı seyahat edenlerin Emirates’i, tercih ettikleri havayolu olarak seçmelerinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

Emirates’un bu yıl aldığı ilk ödül değil!

Uzun mesafeli mesafeli uçuşlarda yolcularının ihtiyaçlarını özel olarak dikkate alan, dünya çapında en iyi seyahat deneyimi için yeni yöntemler geliştiren Emirates, bu yıl başka ödüllere de layık görüldü.

Emirates, prestijli Skytrax Ödülleri 2018’de, art arda 14. kez ‘Dünyanın En İyi Uçuş Eğlence Sistemi’ ve ‘Orta Doğu’daki En İyi Havayolu Personeli Servisi’ ödüllerinin de sahibi olmuştu.
Şirket ayrıca Temmuz 2018’de, Dünya Seyahat Ödülleri Orta Doğu organizasyonunda da dört ödül birden kazanmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Conde Nast Traveller, Emirates, Emirates ödül kazandı, En iyi havayolu, Richard Jewsbury, Seyahat Ödülleri 2018, Uzun mesafe uçan en iyi havayolu!,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları