Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates ‘Yılın Havayolu’ seçildi

10 Aralık, 2012 | 14:05

Emirates ‘Yılın Havayolu’ seçildi/Turizm Haberleri

Önde gelen havacılık araştırmaları şirketlerinden Centre for Asia Pacific Aviation (CAPA),Emirates’i üçüncü kez Yılın Havayolu ödülüne layık gördü.

CAPA Yılın Havayolu ödülü, havacılık endüstrisine en büyük katkıyı sunan şirketlere veriliyor.

Emirates Uzak Doğu ve Avustralasya Ticari Operasyonlarından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Salem Obaidalla, “CAPA ödülünü almak Emirates Grubu için büyük bir gurur vesilesi. Özellikle Asya Pasifik ve Orta Doğu’da hizmetlerimizi daha da güçlendirdiğimiz bu süreçte çabalarımızın endüstri tarafından takdir edilmesi, iş modelimizin başarısının da bir kanıtı. Bu vesileyle Emirates ile uçan tüm yolcularımıza da teşekkür ediyoruz; bizden bekledikleri yüksek hizmet standardını sunmayı sürdürmek için çok çalışmaya devam edeceğiz” diyerek ödül için duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Merkezi Sydney, Avustralya’da bulunan CAPA, bölgedeki havayolları, havalimanları, kamu ve düzenleyici kurumlar ile turizm yetkilileri ve hizmet sağlayıcılarına danışmanlık servisleri sunuyor.

Yılın Havayolu Emirates

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı.

Emirates, yolcularını altı kıtada, 74 ülkede 127 destinasyona taşıyor. Aralarında 28 adet sektör lideri A380 uçağın da bulunduğu 190 adet geniş gövdeli Airbus ve Boeing uçakla faaliyet gösteren Emirates’in toplam değeri 62 milyar doların üzerinde 210 uçak siparişi bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
CAPA Yılın Havayolu ödülü, Centre for Asia Pacific Aviation, Emirates, Emirates Havayolu, Emirates Havayolu haberleri, Emirates Maldivler, Emirates ödül, Emirates Uzak Doğu, Emirates Yılın Havayolu, Maldivler Uçuşları, Turizm Haberleri, Yılın Havayolu, Yılın Havayolu Emirates, Yılın Havayolu Emirates seçildi, Yılın Havayolu seçildi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları