Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’ten yeni ortaklık

03 Eylül, 2014 | 10:33

Emirates, Batı Afrika’nın önde gelen havayolu şirketi Arik Air ile mevcut ticari ilişkilerini geliştirmek ve işbirliği yapılabilecek yeni alanlar keşfetmek üzere mutabakat anlaşması imzaladı.

Emirates Planlama, Hava Politikaları ve Endüstri İlişkileri Kıdemli Başkan Yardımcısı Adnan Kazım ve Arik Air Yönetim Direktörü Chris Ndlulue’ın katılımlarıyla Dubai’de anlaşma imzalandı. Emirates ve Arik Air arasındaki mevcut tek yönlü ortak hat anlaşmasına göre; Emirates yolcuları Nijerya ve Batı Afrika’ya Arik Air’in mevcut yerel ve bölgesel ağı üzerinden ulaşıyor.

Adnan Kazım konuyla ilgili, “Hem Emirates hem de Arik Air mevcut ticari ilişkilerimizi geliştirmek üzere farklı yollar keşfetmek ve ilgili ağlarımız üzerinde müşterilerimiz için sorunsuz bağlantı sağlamak gibi her iki havayolu şirketi için faydalı olabilecek işbirliği yapabileceğimiz farklı alanları incelemek konusundaki isteği ortaya koydu. Bunun yanında her iki tarafın ağı üzerindeki yolcu trafiği büyüdükçe olası kod paylaşımı anlaşmaları olanaklarını da incelemek istediğimizi bildirdik” dedi.

Chris Ndlulue ise Arik Air olarak Emirates ile mutabakat anlaşması imzalamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Arik Air, Nijerya ve Batı Afrika’daki ağını Emirates yolcularına açmanın mutluluğunu yaşamanın yanı sıra, Emirates’in geniş uçuş ağının yolcularımızın yararına açılması da bize büyük bir heyecan veriyor. İki havayolu arasındaki paha biçilmez işbirliği, her iki havayolu şirketinin hedeflerine ulaşabilmesi adına muazzam bir sinerji sunuyor” dedi.

Emirates ve Arik Air gelecekte uçuş mili programı, yolcu ve kargo taşımacılığı gibi bir çok alanda işbirliği planlıyor.

Batı ve Orta Afrika’nın en büyük havayolu şirketi olan Arik Air, Nijerya’da geniş yerel uçuş ağının yanı sıra bölgesel çapta Lagos ile Abuja’da yer alan merkezler üzerinden Batı Afrika, Güney Afrika’da Johannesburg ve Lagos’tan New York ve Londra’ya uçuş hizmeti sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Afrika hava yolları, Arik Air, Arik Air Afrika, Dubai Emirates Havayolları, Emirates, Emirates afrika, Emirates Dubai, Emirates haberleri, Emirates Havayolları, Güney Afrika, Güney Afrika Havayolları, Johannesburg, Johannesburg afrika, Johannesburg uçak,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları