Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’ten yeni ortaklık

03 Eylül, 2014 | 10:33

Emirates, Batı Afrika’nın önde gelen havayolu şirketi Arik Air ile mevcut ticari ilişkilerini geliştirmek ve işbirliği yapılabilecek yeni alanlar keşfetmek üzere mutabakat anlaşması imzaladı.

Emirates Planlama, Hava Politikaları ve Endüstri İlişkileri Kıdemli Başkan Yardımcısı Adnan Kazım ve Arik Air Yönetim Direktörü Chris Ndlulue’ın katılımlarıyla Dubai’de anlaşma imzalandı. Emirates ve Arik Air arasındaki mevcut tek yönlü ortak hat anlaşmasına göre; Emirates yolcuları Nijerya ve Batı Afrika’ya Arik Air’in mevcut yerel ve bölgesel ağı üzerinden ulaşıyor.

Adnan Kazım konuyla ilgili, “Hem Emirates hem de Arik Air mevcut ticari ilişkilerimizi geliştirmek üzere farklı yollar keşfetmek ve ilgili ağlarımız üzerinde müşterilerimiz için sorunsuz bağlantı sağlamak gibi her iki havayolu şirketi için faydalı olabilecek işbirliği yapabileceğimiz farklı alanları incelemek konusundaki isteği ortaya koydu. Bunun yanında her iki tarafın ağı üzerindeki yolcu trafiği büyüdükçe olası kod paylaşımı anlaşmaları olanaklarını da incelemek istediğimizi bildirdik” dedi.

Chris Ndlulue ise Arik Air olarak Emirates ile mutabakat anlaşması imzalamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Arik Air, Nijerya ve Batı Afrika’daki ağını Emirates yolcularına açmanın mutluluğunu yaşamanın yanı sıra, Emirates’in geniş uçuş ağının yolcularımızın yararına açılması da bize büyük bir heyecan veriyor. İki havayolu arasındaki paha biçilmez işbirliği, her iki havayolu şirketinin hedeflerine ulaşabilmesi adına muazzam bir sinerji sunuyor” dedi.

Emirates ve Arik Air gelecekte uçuş mili programı, yolcu ve kargo taşımacılığı gibi bir çok alanda işbirliği planlıyor.

Batı ve Orta Afrika’nın en büyük havayolu şirketi olan Arik Air, Nijerya’da geniş yerel uçuş ağının yanı sıra bölgesel çapta Lagos ile Abuja’da yer alan merkezler üzerinden Batı Afrika, Güney Afrika’da Johannesburg ve Lagos’tan New York ve Londra’ya uçuş hizmeti sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Afrika hava yolları, Arik Air, Arik Air Afrika, Dubai Emirates Havayolları, Emirates, Emirates afrika, Emirates Dubai, Emirates haberleri, Emirates Havayolları, Güney Afrika, Güney Afrika Havayolları, Johannesburg, Johannesburg afrika, Johannesburg uçak,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları