Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Wolgan Valley Resort & Spa Avustralya’nın en iyi oteli seçildi

11 Şubat, 2013 | 13:29

Emirates Wolgan Valley Resort & Spa Avustralya’nın en iyi oteli seçildi Dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor, Emirates Wolgan Valley Resort & Spa’yı Avustralya’nın en iyi oteli seçti.

TripAdvisor, 2013 Traveler’s Choice Ödülleri’nde Emirates Wolgan Valley Resort & Spa’yı Dünyanın En İyi Oteli ve Avustralya’nın En Lüks Oteli seçti.

Bu yıl 11’incisi düzenlenen Trip Advisor Travellers’ Choice Ödülleri, bir yıl içinde dünya çapında gezginlerden toplanan, 650 binden fazla otelle ilgili milyonlarca yorum ve fikre dayanarak dünyanın en iyi otellerini ödüllendiriyor.

Emirates Wolgan Valley Resort & Spa Genel Müdürü Joost Heymeijer TripAdvisor tarafından Avustralya’nın en iyi oteli olarak seçilmekten mutluluk duyduklarını söyledi.

Heymeijer sözlerine şöyle devam etti: “Ciddi bir rekabetin yaşandığı bu ödüllerde konuklarımızın beğenisi ile ödüllendirilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. En başından beri eşsiz ve birinci sınıf bir Avustralya deneyimi sunmak için çaba gösterdik. Bağlılığımızdan çevreciliğimize, düşünceli mimarimiz ve sade tasarımımızdan yerel üreticileri destekleme prensibimize, tüm felsefemizin konuklarımız arasında yankı uyandırdığı ortada; TripAdvisor’da yer alan övgü dolu yorumlar da bunu doğrular nitelikte.”

Sidney’den üç saatlik manzaralı bir yolculuğun ardından varılan, çevre koruma temelli bu lüks tesis, Mavi Dağlar Dünya Miras Alanı’ndaki iki milli parkının ortasında yer alıyor. Emirates’e ait tesiste, konukların gözlerden uzak kalabileceği 40 bağımsız süit bulunuyor ve her birinde özel açık ve kapalı havuz, özel veranda, ayrı oturma ve dinlenme alanları, lüks banyo ve çift taraflı şömine yer alıyor.

Resort, 1600 hektarlık arazinin sadece yüzde ikisini kaplıyor ve gelir düzeyi yüksek gezginlerin beklentilerini karşılamakla birlikte daha geniş bir alanda sosyal, ekolojik ve çevresel sürdürülebilirlik sağlamaya çalışıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya en iyi oteli, Avustralya otel, Avustralya’nın en iyi oteli, Emirates, Emirates Wolgan Valley Resort, Emirates Wolgan Valley Resort & Spa Genel Müdürü Joost Heymeijer, TripAdvisor, TripAdvisor ödül, Wolgan Valley Resort,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları