Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates ve WTS’den Dünya Kadınlar Gününe Özel Duyuru

07 Mart, 2017 | 18:17

Emirates Woman Employees

Emirates ve WTS’den Dünya Kadınlar Gününe Özel Duyuru

Emirates hava yolları  8 mart dünya kadınlar gününden önce yaptığı açıklama ile firmanın yönetim ve idari kademesinde büyük bir değişiklik yaparak kadın çalışanların yüzdesini %44’e yükseltmeyi hedeflediğini ve bu yükseltmenin de 8 mart dünya kadınlar günü tamamlanacağı açıklandı. Emirates hava yolları global bir firma olarak dünyanın en iyi hava yolları firmalarından biri olarak görülmektedir. Emirates hava yollarında şu ana kadar çalışan kadın sayısı 29,000 ve 150 ülkede çalışmaktadırlar. Emirates hava yollarının 18,000 kadın çalışanı kabin ekibinde görev almaktadır.

Emirates Hava Yolları İnsan Kaynakları Müdürü Abdulaziz Al Ali dünya kadınlar günü için yaptığı açıklamada; ” Emirates hava yollarının bünyesinde çalışan kadın ve erkek çalışanlara her zaman eşit haklarda ve eşit fırsatlar iş fırsatları sunmayı hedefliyoruz. Emirates hava yolları olarak dileğimiz dünyadaki her kadının, Emirates’de çalışan kadınları örnek almaları ve rol olarak görmeleridir. Özellikle hava yolu firmasında çalışmayı düşünen kadın adaylar için. Emirates olarak kadın çalışanlarımız ile gurur duyuyoruz ve onlar ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Emirates Ortağı, World Travel Service (WTS)’den Dünya Kadınlar Gününe Özel Promosyon;

Emirates’in ortağı olan World Travel Service (WTS)’den, Dünya Kadınlar Günü haftasına özel olarak ortak çalıştığı Constance Hotels & Resorts’ler de konaklamayı tercih eden her yeni evli çiftler de gelinlere, evlenmeyi düşünen ve balayı planı yapan çiftler de gelin adaylarına özel %80 indirim uygulayacağını açıkladı. Promosyon tarihleri 08 Mart – 12 Mart arasında devam edeceği belirtildi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kadınlar Günü, Emirates, World Travel Service,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları