Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates ve Dubai Duty Free Arasında Anlaşma

14 Kasım, 2016 | 09:55

Emirates’in ödüllü uçuş programı Emirates Skywards, Dubai Duty Free’deki anlaşmalı mağazalarda mil kullanımı için ortaklık gerçekleştirdi. Emirates’in ödüllü uçuş programı Emirates Skywards, Dubai Duty Free’deki anlaşmalı mağazalarda mil kullanımı için ortaklık gerçekleştirdi.

Emirates Havayolu, yolcu hizmeti ve memnuniyeti için yaptığı yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. Havayolunun ödüllü uçuş programı Emirates Skywards üyeleri, artık kazandıkları milleri, Dubai Uluslararası Havalimanı ve Güney Dubai’deki Al Maktoum Uluslararası Havalimanı’ndaki Dubai Duty Free mağazalarında harcayabiliyor.

dubai

Dubai Uluslararası Havalimanı’ndan Emirates’in küresel ağındaki 150’nin üzerinde uçuş noktasına direkt ya da transit seyahat eden, Emirates yolcuları, Dubai Duty Free’deki 34.000 metrekarelik alışveriş alanının keyfini çıkarabiliyor.

Emirates Skywards üyeliği ile moda aksesuarlarından parfüme, elektroniğe ve daha fazlasına uzanan uluslararası ve lüks markalardan oluşan 35.000’den fazla ürün yelpazesinde millerini kullanarak dilediklerince alışveriş yapabiliyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Emirates,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları