Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, Uzakdoğu seferlerini arttırıyor

17 Ekim, 2012 | 12:34

Emirates, Uzakdoğu seferlerini arttırıyor/Turizm Haberleri

Emirates Havayolları, Güneydoğu Asya’daki destinasyonlarından Filipinler, Endonezya ve Malezya’ya seferlerini artırıyor.

Emirates’in Uzakdoğu ve Avustralya Ticari Faaliyetlerinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Salem Obaidalla, “Aldığımız yoğun talep sonucunda Emirates olarak Cakarta, Kuala Lumpur ve Manila uçuşlarımızın koltuk kapasitesini artırdık. Eklenen günlük uçuşlar, Cakarta ve Manila hatlarında kapasiteyi yüzde 50 yükseltecek. Yeni seferler, yolucularımıza Dubai’ye veya oradan aktarma yaparak sürekli genişleyen küresel ağımızda herhangi bir destinasyona giderken tercih edebilecekleri hareket saatleri konusunda daha fazla seçenek sunuyor. Ekstra kapasite, Malezya, Endonezya, Filipinler, BAE ve diğer bölgeler arasında turizm ve ticareti daha da canlandıracak.” dedi.

Uzakdoğu atağı

Emirates olarak 1990 yılında Filipinler, 1992 yılında Endonezya ve 1996 yılında Kuala Lumpur seferlerini başlattıklarını belirten Obaidalla, “Yolcularımıza, aralarında 1400’ün üzerinde isteğe bağlı eğlence kanalıyla gökyüzünün en geniş program seçkisine sahip, ödüllü uçak içi eğlence sistemi ‘ice’ın da bulunduğu en iyi uçak içi ürünlerini sunmaya özen gösterdik.” diye konuştu.

Manila hattına eklenen üçüncü günlük sefer, Emirates’in Boeing 777-300ER uçağı ile ve şu anki günlük seferlerde olduğu gibi Business Class’ta 42 adet tamamen yatırılabilir koltuk ve Economy Class’ta 386 koltukla iki class olarak gerçekleştirilirken EK368 sefer sayılı yeni Cakarta uçuşu ise 1 Mart’ta başlatılacak.

Emirates Havayolu, 3 Aralık’tan itibaren Dubai’den Kuala Lumpur’a pazartesi, salı, perşembe ve cuma günleri olmak üzere haftada dört sefer daha gerçekleştirecek. Bu hattaki çarşamba seferleri ise 6 Şubat 2013’te başlayacak. Yeni sefer sayesinde Dubai ile Kuala Lumpur arasında haftada 2 bin 370 koltuk daha fazla kapasite olacak. Cakarta ve Manila hatlarında kargo kapasitesinin her yön için haftada 161 ton ve Kuala Lumpur hattında da her iki yönde haftada 85 ton artırılmasıyla kargo hizmetlerinde de canlanma olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BAE, Cakarta uçuşu, Dubai, Dubai uçuş, Emirates, Emirates Havayolları, Emirates Havayolu, Emirates havayolu Uzakdoğu seferleri, Emirates seferleri, Emirates Uçuşları, Emirates Uzakdoğu seferleri, Endonezya, Endonezya turu, Filipinler, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur seferleri, Malezya, Manila, Uzakdoğu seferleri, Uzakdoğu turu, uzakdoğu uçuşu,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
ramis
19 Ekim, 2012

emirates hava yolları manila ya ne kadar ucrete gıdıp gelecek. lutfen benım e maile cevap verım teşekkurler

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ekim 19th, 2012 at 23:28 ramis mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları