Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates uçuş hizmetlerini daha da yükseğe çıkarıyor

31 Ağustos, 2011 | 15:06

Müşterilerine en iyi uçuş deneyimini sağlama konusundaki kararlılığını daha da güçlendiren Emirates, üstün nitelikli kabinlerine bir dizi yeni ürün ekliyor.

First Class ve Business Class müşteriler, yemeklerini Emirates’in zengin menüsünün çeşitliliği için ideal bir zemin sağlayan, sadeliği ve zarif deseniyle yeni beyaz Royal Doulton ince çin porselenlerinde yemek için sabırsızlanabilir. Uçuşlarda sunulan çağdaş ve yüksek kaliteli yemek deneyimi, Robert Welsh marka şık çatal bıçak takımlarıyla daha da güzelleşiyor.

Zevk sahibi müşterilerilerini memnun etmekle kalmayıp, onlara beklentilerinden fazlasını sunmak için sürekli yeni arayışlar içinde olan Emirates, müşterilerilerine alışkın oldukları aristokrat yemek deneyimini sunarak, çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Emirates, detaylara gösterdiği özen ve en ince ayrıntıya kadar yaptığı planlamalar sonucunda sadece uçuş hizmetine değil eksiksiz müşteri hizmeti deneyimine de yeni bir soluk getiriyor.

First Class yemek servisi yelpazesine eklenen, önde gelen restoranlarda kullanılan şık suplalar, yeni salata ve çorba kaseleri, kahve ve çay fincanlarının yanı sıra Business Class menüsüne eklenen çorba kaselerinin de dahil olduğu yeni servis, sadece yeni ürünlerin eklenmesiyle kalmayıp uçuşlarda yemek servisi felsefesinde yankı uyandırıyor. Buna ek olarak aralarında kabin amirlerinin, kabin görevlilerinin ve Business Class’ta hizmet veren çalışanların da bulunduğu yaklaşık 5 bin kişilik kabin ekibi, hem yeni ürünlere alışmak hem de yeni servis felsefesini benimsemek için geniş kapsamlı bir eğitim programından geçti.

Emirates, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Emirates, 155 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 67 ülkede 114 noktaya taşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai Emirates, Emirates, Emirates Havayolları, Emirates Havayolu, Emirates İstanbul Dubai, Emirates kampanyaları, Emirates Uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları