Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates uçuş ağını genişletmeye devam ediyor

31 Mayıs, 2016 | 11:11

Emirates uçuş ağını genişletmeye devam ediyor 77 adet çift katlı A380 uçağı bulunan Emirates hava yolları, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.

Emirates Hava yollarında bulunan 77 adet çift katlı A380 uçak, şirketin yeni destinasyonlara sahip olmasında da etkisini gösteriyor. Aldığı yeni karar ile birlikte Tayvan’ın başkenti Taipei’ye A380 hizmetini veren ilk şirket unvanını kazandı.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Emirates’in İdari Başkan Yardımcısı ve Ticari Kurul Başkanı Thierry Antinori, “Tayvan Emirates için önemli bir pazar ve bu pazarın 2014 yılından beri artarak süren güçlü talep ve istikrarlı büyümesine tanık olduk. Bu pazarda yatırım yaparak hizmetimizi genişletmeye kararlıyız. Yeni A380 hizmetimizin başlaması ile Tayvan ve diğer ülkeler arasında iş ve turizm alanında yeni fırsatlar açılacağına eminiz” dedi.

A380 uçağı ile hizmete başlamalarında kendilerine destek olan ortaklarına ve Tayvan yerel yönetimine teşekkürlerini sunan Thierry Antinori, “Emirates Taipei seyahatinde, yolcularımıza ikonik Emirates A380 deneyimini sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu kentle işbirliğimizin daha uzun yıllar sürmesini bekliyoruz “dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates A380, Emirates taipei, Emirates tayvan, Emirates Uçuşları, Tayvan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları