Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’in Skywards Sadakat Programı ‘na ödül

09 Haziran, 2011 | 10:34

Skywards, yakın zamanda gerçekleşen World Travel Awards ödülleri’nde Orta Doğu’nun Lider Havayolu Programı olarak oy topladı.

Skywards, bu prestijli ödülü 2011 Sık Seyahat Eden Yolcular Ödülleri’nde Orta Doğu, Asya ve Okyanusya bölgesinde En Kazançlı Promosyon (Emirates’in aylık mil kampanyası- Miles Accelerator), En Elit Program, En İyi Müşteri Servisi ve Yılın Genel Programı kategorilerinde aldığı dört önemli ödülün hemen ardından elde etti. Bu başarılara ek olarak, 2011 Sadakat Konferansı’nda özel Skywards Miles Accelerator ve Ortadoğu Gezi Dergisi’nde En İyi Sadakat Programı dalında iki ödül daha aldı.

Ocak 2010’da, program yapısı iş çevresini geliştirmek amacıyla ve üyelerden aldığı geri dönüş ve tavsiyelerin sonucunda genişletilen Skywards programı, üyeleri için daha modern, ödüllendirici ve kişisel bir programa dönüşürken endüstride ve daha da önemlisi üyeleri tarafından büyük beğeni topladı.

Skywards üyeliği seyahatinizi daha ödüllü ve keyifli bir hale getirmek için özel avantajlar ve ayrıcalıklar dünyasının kapılarını açıyor…

İstisnasız tüm fiyat seviyelerinde mil kazandırması, Business ve First Class için sırasıyla %75 ve %150 oranında ek bonuslar sunması ile Skywards, endüstrinin en çok ödüllendiren sadakat programı olmayı sürdürüyor. Skywards üyeleri, herhangi bir ambargo dönemi olmaksızın mil biletlerini diledikleri tarihe seçebiliyor. Ayrıca program, statü açısından Skywards Silver ve Gold statüye ulaşmak için üyelerine 13 aylık bir süre tanıyan nadir programlardan biri.

Skywards Hakkında

Emirates’in ödül kazandıran sık uçuş programı Skywards, her biri özel ayrıcalığa sahip Blue, Silver ve Gold’dan oluşan üç aşama üyelik sunuyor. Üyeler, Emirates ve ortak havayollarıyla uçarken, Skywards program kapsamındaki otel, oto kiralama gibi çeşitli özel anlaşmalı kuruluşlardan alacakları hizmet karşılığı da Skywards mili kazanıyor. Skywards milleri, Emirates ve diğer Skywards partner havayollarının biletleri, bir üst sınıfta seyahat etme, otel, gezi ve özel alışverileri de kapsayan genişletilmiş ödül yelpazesinde kullanılabiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates Havayolları, Emirates havayolları ödül, Emirates ödül, Emirates sakywards ödül, Skywards Hakkında, Skywards ödül,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları