Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’ten Singapur’a haftalık 35 uçuş

18 Haziran, 2014 | 11:19

Emirates, 1 Ağustos 2014 tarihi itibariyle Dubai’den Singapur’a olan günlük sefer sayısını beşe çıkarıyor.

Emirates’in Singapur’dan Brisbane ve Melbourne’ye günlük servislerine ek olarak 28 direkt ve Colombo’dan yedi uçuşuyla iki şehir arasındaki toplam uçuş sayısı 35’e çıkıyor. Emirates’in kampanyası dahilinde 16 – 20 Haziran tarihleri arasında Singapur’a İstanbul çıkışlı biletler (seyahat dönemi 16 Haziran – 20 Ağustos), vergiler ve yakıt harçları dahil olmak üzere 650 Avro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Emirates; 12 first, 42 business ve 310 ekonomi sınıflarında 364 koltukla Boeing 777-300 ile Singapur’a aralıksız uçacak. Emirates SkyCargo da uçağın alt kısmındaki kargo bölümüyle hizmet sunacak.

Emirates Doğu Ticari Operasyonlar Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Barry Brown konuyla ilgili; “Dubai ve Singapur arasındaki beşinci günlük uçuşumuz bu iki küresel iş, ticaret ve turizm merkezi arasındaki uçuşlara olan talep artışının bir yansıması. Uçuşların artması müşterilerimize seyahat planlarında daha fazla esneklik sağlayıp Emirates’in geniş küresel ağındaki diğer uçuşlarla sorunsuz şekilde seyahatlerini devam ettirmelerini sağlayacak. Singapur uçuşlarına 1990 yılında başladık ve bu artan seferler, söz konusu pazara bağlılığımızı ve küresel ağımızda Singapur’un önemini belirtmektedir” dedi.

Emirates’in Uzak Doğu ve Avustralya’daki önemli geçiş noktası olan Singapur yolcularının Melbourne, Brisbane, Colombo, Dubai’ye ve Avrupa’da 35 noktaya, Amerika Birleşik Devletleri’nde dokuz noktaya ve Orta Doğu üzerinden bağlantılarla Afrika’da 20 noktaya ulaşmasını sağlıyor.

Kiev, Taipei ve Boston seferlerine bu sene başlayan Emirates; 1 Ağustos’ta Abuja ve Kano, Nijerya, 5 Ağustos’ta Chicago, ABD, 2 Eylül’de Oslo, Norveç ve 5 Eylül’de Brüksel, Belçika noktalarına uçmaya başlayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brisbane, Colombo, Dubai, Dubai Emirates, Emirates, Emirates Hava Yolları, Emirates singapur, emirates uzakdoğu, Melbourne, Singapur turu,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları