Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, Seyşeller’de kapasite arttırıyor

22 Nisan, 2015 | 09:53

Emirates, 1 Haziran 2015 tarihinden itibaren dünya çapında en fazla turist çeken Hint Okyanusu adası Seyşeller’e uçuş kapasitesini arttırma kararı aldı.

Şirket, kapasite artışı sağlayan yeni hizmeti ile Dubai’den Seyşeller’e gerçekleştirilen seferlerde haftada 1.722 toplam koltuk kapasitesine çıkacak.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Emirates Latin Amerika, Orta ve Güney Afrika, Ticari Operasyonlar Kıdemli Başkan Yardımcısı, Orhan Abbas: ” Seyşeller, popüler tatil destinasyonlarından biri ve 1 Ocak 2005 tarihinde Airbus A330-200’le haftada üç defa uçmaya başladığımızdan beri rota üzerinde istikrarlı bir büyüme yaşıyoruz. Artan talebi karşılamak için 1 Haziran 2015 itibariyle iki adet Boeing 777 ile hizmet vermeye başlıyoruz. Emirates olarak, 2014 yılında Ortadoğu, Avrupa ve Rusya’dan Seyşeller’e eğlence amaçlı seyahat eden 200 binden fazla yolcuya hizmet vermiş bulunuyoruz” dedi.

Seyşeller Kültür ve Turizm Bakanı Alain St. Ange ise açıklamasında, “Seyşeller’e ikinci bir Boeing 777 ile yolcu kapasitesinin artırılacağının Emirates tarafından duyurulması adalar turizmi endüstrimiz için gerçekten iyi bir haber. Ziyaretçilerimiz şimdi hergün üç sınıfta Dubai-Seyşeller yolculuğunu gerçekleştirebilecekler. Bu vesile ile Emirates’e, Seyşeller turizmine sürekli destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates Dubai, Emirates haberleri, Emirates Latin Amerika, Emirates Seyşeller, emirates tropik adalar, Emirates uçak bileti, Seyşel, Seyşel Adaları, Seyşel Adaları balayı, Seyşel Adaları balayı turları, Seyşel turu, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Şeyseller THY, Seyşeller turu, Seyşeller uçak bileti, Seyşeller ucuz tur, tropik ada, Tropik Adalar, Tropik adalar turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları