Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’in seyahat kitine ödül

23 Mayıs, 2014 | 12:06

Emirates, Hamburg’da düzenlenen 2013 TravelPlus Airline Seyahat Kitleri Yarışmasında, sunduğu seyahat kitleriyle birincilik ödülünü kazandı.

Emirates bu ödülü, Business Class – Kadın (Orta Doğu), Business Class – Erkek (Orta Doğu) ve Çocuklar için Seyahat Kiti kategorilerinde aldı.

Seyahat kitlerinin değerlendirme kriterlerinin belirlenmesinde, yolcu odaklı olmasının yanı sıra trend, memnuniyet, lüks, kullanılabilirlik ve dizayn faktörleri de göz önünde bulunduruldu. 20 farklı ödül kategorisinde toplamda 120 aday değerlendirildi.

Emirates Yeme-İçme Kıdemli Başkan Yardımcısı Robin Padgett, “2013 TravelPlus Seyahat Kitleri Yarışmasında üç kategoride birincilik elde etmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Seyahat kitlerimizi seven yolcularımızdan, hem ürünlerimizin kalitesi hem de ne kadar özel oldukları hakkında son derece olumlu geri dönüşler alıyoruz. Seyahat kitlerini tasarlarken yolcularımızın istekleriyle lüks, kalite, işlevsellik ve estetiği nasıl dengeleyebileceğimizi büyük bir özenle gözden geçiriyoruz. Emirates seyahat kitleri Bvlgari gibi ünlü markaların seyahat için gerekli olan ürünlerini içeriyor. Yolcularımızın büyük çoğunluğunun uçaktan kitlerini alarak ayrılmaları, ürünlerin değeri ve kullanılabilirliği konusunda ipucu veriyor” dedi.

Geçtiğimiz yıl first class’ta kadınlara özel seyahat kitleri kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen Emirates bu yılki yarışmada kadın ve erkek first class seyahat kitlerinde son elemeye kaldı. Çocuklar için Seyahat Kiti kategorisinde ise Emirates, içinde battaniye, emniyet kemerine takılabilen peluşlar ve mıknatıslı çizim tahtaları bulunan “Benimle Uç Canavar” (Fly with me Monster) koleksiyonuyla birincilik ödülünü aldı.

“Benimle Uç Canavar” çocukların gözdesi

Emirates’in ilk olarak 2012 yılında sunduğu ve çocukların gözdesi “Benimle Uç Canavar” koleksiyonu, her biri kendine özel bir kişiliğe ve özelliklere sahip orijinal canavar peluşlardan oluşuyor. Her peluş ismini, Emirates’in 2,8 milyon Facebook topluluğu, 80 ülkedeki çalışanları, dünyanın dört bir yanında bulunan Emirates’in Skywards Skysurfers üyelerinden gelen çok sayıda önerilere göre belirlendi.

Geçen seneki rakamlara göre Emirates premium müşterilerine 2,4 milyon seyahat kiti verdi; genç yolcularına ise 2012 yılından sunulmaya başlanan “Benimle Uç Canavar” peluşlarından yaklaşık 3,5 milyon adet dağıttı.

TravelPlus Havayolları Seyahat Kitleri Yarışması, dünyanın önde gelen havayolu şirketleri arasında tüm kabin sınıflarında en iyi seyahat kitlerini ödüllendirmek üzere ilk olarak 2009’da düzenlenmiş olup, kategori sayısı her geçen yıl arttı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Business Class, Emirates, Emirates haberleri, Emirates Hava Yolları, Emirates ödül, Emirates seyahat kiti, Hamburg, Seyahat Kitleri, TravelPlus, TravelPlus Airline, TravelPlus Airline Seyahat Kitleri, TravelPlus ödülleri,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları