Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, San Francisco ve Houston uçuşlarını artırıyor

21 Temmuz, 2014 | 10:18

Emirates, Boeing 777-300ER uçaklarını çift katlı Airbus A380 ile değiştirerek 1 Aralık’ta San Francisco ve 3 Aralık’ta da Houston için yolcu ve kargo kapasitesini artıracak.

Aralık 2014’ten itibaren iki Airbus A380 daha ABD rotasında yer alacak. San Francisco ve Houston ile Emirates’in A380 uçuşları 32 noktaya ulaşacak.

Skytrax 2013’de “Yılın Havayolu Şirketi” seçilen Emirates, A380 seferleriyle San Francisco’ya 135, Houston’a ise 137 ek koltuk kapasitesi sağlayacak. Böylelikle Emirates, toplam yolcu kapasitesinde yüzde 38’lik artış elde edecek ve premium kabinlerde yüzde 80 daha fazla koltuk sağlayacak. A380 uçaklarında 14 first class özel süit ve business’ta yatağa dönüşebilen 76 koltuk seçeneklerinin yanı sıra Emirates, San Francisco’ya 399, Houston’a ise 401 adet geniş ekonomi sınıfı koltuk ile hizmet verecek.

“2,3 milyonun üzerinde yolcu taşıdık”

Emirates Batı Ticari Operasyonları Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Hubert Frach, “ABD ağında yoğun bir müşteri talebimiz var. 2007’den itibaren San Francisco ve Houston’a 2,3 milyonun üzerinde yolcu taşıdık. A380 ile uçtuğumuz her noktada Emirates’in tüm kabinlerinde yolcularına sunduğu benzersiz, ödüllü ürün ve hizmetleri sayesinde müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu deneyimi San Francisco ve Houston’daki müşterilerimize taşımayı da dört gözle bekliyoruz” dedi.

San Francisco ve Houston, New York, Los Angeles, ve 1 Ekim’de hizmete girecek olan Dallas/Fort Worth ile birlikte Emirates’in A380 uçuşu gerçekleştirdiği ABD’deki 4. ve 5. uçuş noktaları olacak.

Uçakta yer alan üç farklı kabinde yolcular 1.800’den fazla eğlence kanalı sunan Emirates’in ödüllü uçak içi bilgi, eğlence ve iletişim sistemi ice’ın keyfini çıkarabilir, Emirates’in birden fazla dil bilen kabin ekibi tarafından sunulan bölgesel tatları içeren gurme lezzetleri deneyimleyebilirler.

Emirates A380’in first class ve business kabinlerine ayrılan üst katında bulunan iki adet duş ve spa’sı 40.000 feet yükseklikte yolcuların varış noktalarına tazelenmiş şekilde varmalarını sağlıyor. First class ve business yolcuları A380 Lounge’ında özel şaraplar ve kokteyllerle birlikte beş yıldızlı şeflerin hazırladığı kanepelerin keyfini çıkarırken sosyalleşebilir ve yeni bağlantılar kurabilirler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbus A380, Boeing 777-300ER, Emirates, Emirates Hava Yolları, Houston, Houston Amerika, Houston emirates, Los Angeles, New York, San Francisco, San Francisco Amerika, San Francisco emirates,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları