Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, Ryder Kupası’nın Resmi Sponsoru Oldu

23 Ağustos, 2017 | 10:09

Emirates Ryder Cup

 

Emirates, 2018 Ryder Kupası ve mevcut Avrupa Golf Turu Sözleşmesini 2021 yılına kadar dört yıl boyunca yeniledi.

Emirates 2018 Ryder Kupasının resmi ortağı olduğu açıklandı. Eylük’de Fransa’nın Le Golf National şehrinde düzenlenmesi planlanan The Ryder Cup’a, Avrupa ve ABD’den en iyi golfçülerin 24’üne ev sahipliği yapacak.

Sözleşmenin yenilenmesi, Emirates’in, prestijli DP Dünya Tur Şampiyonası, Dubai, BMW PGA Şampiyonası, Nordea Masters, D + D Gerçek Çek Masters, ile doruk noktasına ulaşan mevcut dokuz Avrupa Turu etkinliğine sponsor olmaya devam edeceği anlamına geliyor.  Aynı zamanda Emirates’in sponsorluğu, Aberdeen Varlık Yönetimi İskoç Açık, Portekiz Masters, İtalyan Açık, Joburg Açık, Güney Afrika Açık Şampiyonası ve Nelson Mandela Şampiyonası’nı da kapsıyor.

Emirates Havayolunun başkanı Sir Tim Clark, “Ryder Cup, Avruğa turu ile devam eden ortaklığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Golf, dünyanın en popüler sporlarından biridir ve Emirates, düyanın dört bir tarafından golf turnuvalarına katılacak golfçüler ve hayranlarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Golf Turnuvası, Ryder Kupası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları