Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, Pakistan’a beşinci hattını başlatıyor

16 Ağustos, 2013 | 14:31

Emirates, Pakistan'a beşinci hattını başlatıyor Emirates Havayolu, Kasım 2013’ten itibaren Sialkot seferlerine başlayacak.

Emirates, Sialkot seferleriyle birlikte Pakistan’a beşinci hattını başlatacağını açıkladı.

5 Kasım 2013’te başlatılacak Sialkot hattında haftada dört uçuş yapılacak ve seferler Airbus A330-200 uçaklarıyla Business Class’ta 54 ve Economy Class’ta 183 koltuk olmak üzere iki class olarak gerçekleştirilecek. 17 tona kadar kargo taşıma kapasitesi bulunan bu uçakla ticaret fırsatları da artacak.

Sialkot, Pakistan’ın Pencap Eyaleti’nin kuzeydoğusunda yer alan Sialkot Bölgesi’nin başkenti. Lahor’un yaklaşık 125 kilometre kuzeyinde yer alan Sialkot hattıyla, müşterilere, Pakistan’ın ihracat üçgeni olarak anılan Gujrat, Sialkot ve Gujranwala bölgelerine ulaşımı kolaylaştıran alternatif bir geçiş kapısı sunulacak.

Spor malzemeleri ve giysileri, eldiven, cerrahi aletler, çatal bıçak, seramik ve deri giysi imalatı ve ihracatıyla tanınan bölgenin ithalat ürünleri arasındaysa ağırlıklı olarak bu ürünlerin üretiminde kullanılan hammaddeler yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates Havayolu, Emirates Havayolu hattı, Emirates Havayolu uçuşları, Emirates Pakistan, emirates pakistan hattı, Emirates Sialkot seferleri, Emirates uçuş, Pakistan, Sialkot seferleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları