Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’ten 8 farklı bölgeye özel kampanya

15 Nisan, 2014 | 10:57

Emirates Havayolu, 15 Nisan – 15 Temmuz 2014 tarihleri arasında alınan ekonomi sınıfı biletlerde 8 farklı bölgeye avantajlı yolculuk fırsatı sunuyor.

Emirates’in yeni kampanyası kapsamında alınan biletlerle 15 Nisan – 10 Aralık 2014 tarihleri arasında (22 Ağustos – 26 Eylül tarihleri hariç) Afrika, Ortadoğu, Uzakdoğu, Hint Yarımadası, Hint Okyanusu, Güney ve Kuzey Amerika ile Avustralya / Yeni Zelanda’ya indirimli seyahat edilebilecek.

EK124 no’lu uçuşlarda geçerli olan kampanyanın bölgelere göre ekonomi sınıfı bilet fiyatları; Afrika’ya 464 Avro, Orta Doğu’ya 437 Avro, Hint Yarımadası’na 573 Avro, Uzak Doğu’ya 628 Avro, Hint Okyanusu’na 619 Avro, Kuzey Amerika’ya 1.135 Avro, Güney Amerika’ya 1.105 Avro, Avustralya ve Yeni Zelanda’ya 995 Avro’dan başlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya Yeni Zelanda, Emirates, Emirates haberleri, Emirates Havayolu, Emirates Havayolu bilet, Emirates Havayolu kampanya, Emirates Havayolu uzakdoğu, Emirates Havayolu yeni zelanda, Emirates Kampanya, Emirates ortadoğu, Emirates seferleri, Yeni Zelanda,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları