Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, New York JFK seferlerini artırdı

19 Kasım, 2014 | 09:50

Emirates, merkezi ve aktarım noktası Dubai Uluslararası Havaalanı’ndan New York John F. Kennedy Uluslararası Havaalanı’na (JFK) dördüncü günlük seferlerine başladı.

Emirates Batı Ticari Faaliyetler Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Hubert Frach, “Bu yeni sefer, yolculara hem Dubai’den hem de New York’tan akşamüstü ayrılma konforunu sunarak mevcut üç seferimizin sabah ve akşam çıkışlarını tamamlayacak” dedi ve devam etti: “New York, Birleşik Devletler’deki en yoğun ve en popüler rotalarımızdan biri. Bu dördüncü seferi eklemek, başta Uzak Doğu ve Güney Asya olmak üzere küresel ağımızın herhangi bir noktasından uçan yolcularımıza daha da fazla aktarma seçeneği sunacak”.

New York’tan gelen yolcular; dört saatin altında aktarma süreleri ile Johannesburg, Nairobi, Hindistan ve Emirates’in Orta Doğu ağındaki daha birçok şehre rahat aktarma yapabilecek.

Emirates’in JetBlue Airways (B6) ile sahip olduğu ortak uçuş anlaşması çerçevesinde bu yeni dördüncü sefer, JetBlue’nun ABD ve Karayip uçuşlarına daha kolay aktarma yapabiliyor. JFK’de Terminal 5’te faaliyet gösteren JetBlue ile hemen yanında bulunan Terminal 4’te faaliyet gösteren Emirates’in uçuşları hızlı ve kolay aktarmalara olanak tanıyor.

Rüya şehir: New York

Dünyanın en simgesel şehirlerinden biri olan New York; müzeleri, galerileri, alışveriş merkezleri, Broadway şovları, Empire State gibi ünlü yapıları, spor etkinlikleri ve sunduğu sayısız farklı deneyim ile uyumayan bir şehir olarak herkese hitap ediyor. Sekiz milyonun üzerinde nüfusuyla New York şehrinde 800’e kadar dilin konuşulduğu tahmin ediliyor ki bu da Emirates’in 147 destinasyonundan seyahat eden yolcuların onları kendi dillerinde karşılayacak birilerini bulmalarını oldukça muhtemel kılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai Uluslararası Havaalanı, Emirates, Emirates Amerika, Emirates amerika seferleri, Emirates Dubai, Emirates dubai seferleri, Emirates uçak, John F. Kennedy Uluslararası Havaalanı, New York, New York amerika, New York gezilecek yerler, New York turu, New York uçak bileti, New York ucuz tur,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları