Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, New York Filarmoni Orkestrasına sponsor oldu

10 Ağustos, 2016 | 08:28

Emirates, New York Filarmoni Orkestrasına sponsor oldu Emirates, kültür ve sanatı destekleyen projelerine bir yenisini daha ekleyerek New York Filarmoni Orkestrası’nın resmi hava yolu sponsoru oldu.

2019 yılına kadar geçerli olacak olan anlaşma, Lincoln Center Geffen Salonu ile Didi ve Oscar Schafer tarafından sunulan Parks’taki New York Filarmoni Orkestrası Konser biletleri, konuk ağırlama deneyimleri ve marka ve reklam fırsatları için geçerli olacak.

New York Filarmoni Orkestrası böylece; San Francisco Senfoni ve Avustralya’dan Melbourne ve Sidney Senfoni Orkestraları’nın da dahil olduğu, Emirates’in dünyanın en tanınmış senfoni orkestraları ile gerçekleştirdiği çalışmaya dahil oldu.

Emirates’in New York Filarmoni Orkestrası’na, San Francisco Senfoni ve Avustralya Senfoni Orkestralarına desteği; birinci sınıf eğlence ve dünya çapındaki müzik duayenleri ile bağlantı sunarken hava yolunun sanat ve kültüre olan sadakatini de vurguluyor.

Emirates’in sanata ve kültür gelişime olan desteğini Emirates Havayolu Edebiyat Festivali, Dubai Yaz Sürprizleri Alışveriş Festivali, Emirates Havayolu Dubai Caz Festivali ve Dubai Uluslararası Film Festivali gibi etkinliklere olan sponsorlukları ile de görmek mümkün.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dubai Caz Festivali, Emirates, Emirates Dubai, Emirates Havayolu, New York, New York Filarmoni Orkestrası,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları