Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Mauritius’a günlük uçuşunu ikiye çıkarıyor

22 Temmuz, 2014 | 11:37

Emirates, 1 Aralık’tan itibaren Mauritius’a günde iki A380 uçuşu gerçekleştirerek ve rota üzerindeki kapasitesini yüzde 19 artıracak. Böylelikle Hint Okyanusu’ndaki adaya her gün fazladan 165 yolcu taşınabilecek.

Hint Okyanusu’ndaki bir destinasyona A380 ile hizmet veren dünyadaki ilk havayolu şirketi olan Emirates, günde iki A380 uçuşuyla Mauritius’a her gün 56 first class süit ve 304 business class koltuk sunacak.

Emirates, Latin Amerika, Orta ve Güney Afrika Ticari Operasyonlar Kıdemli Başkan Yardımcısı Orhan Abbas konuyla ilgili, “Mauritius’a gerçekleştirdiğimiz günlük A380 uçuşumuz, hizmete alındığı 16 Aralık 2013 tarihinden itibaren muazzam bir ilgi gördü ve bu süre içerisinde adaya en geniş kapasiteli uçağımızla 150.000’in üzerinde yolcu taşındı. Mauritius’a günlük olarak gerçekleştirilecek iki A380 uçuşunun hayata geçirilmesi ülkenin turizmine sunduğumuz desteğin daha da güçlenmesini sağlayacak ve inanıyorum ki hem otelciler, hem de operatörler son derece memnun kalacak” dedi.

1 Aralık’tan itibaren Mauritius hattında EK703/704 uçuş numarasıyla hizmet verecek A380 uçağı özel lüks süite sahip 14 first class, tamamen yatağa dönüştürülebilen 76 business class ve 429 ekonomi class ile toplamda 519 yolcuya hizmet verecek.

Yolcular, tüm kabinlerde ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice’da en yeni filmler, TV şovları ve müziklerin yer aldığı 1,800’e varan kanalın yanında sayısız oyunun keyfini çıkartabilirler.

Dubai ve Mauritius arasındaki karşılıklı uçuşlar Emirates’in uzun süredir ortağı olan Air Mauritius ile ortak olarak gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air Mauritius, Emirates, Emirates Mauritius, Emirates Mauritius seferleri, Hint Okyanusu, Hint Okyanusu adaları, Mauritius, Mauritius adası, Mauritius haberleri, Mauritius hakkında bilgi, Mauritius nerde, Mauritius tatil, Mauritius Turu, Mauritius uçuşları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları