Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’ten Mauritius’a günlük sefer

18 Aralık, 2013 | 10:23

mauritius-emirates Emirates, Hint Okyanusu’nun cazibe merkezlerinden Mauritius adasına günlük A380 seferleri düzenliyor.

Günlük olarak gerçekleştirilecek ilk A380 seferini karşılamak için havalimanında düzenlenen törende Emirates, Air Mauritius ile yeni ve genişletilmiş kapsamlı 10 yıllık ticari işbirliği anlaşmasını imzaladı ve Mauritius Turizm Teşvik Mercii’yle yaptığı Mutabakat Anlaşması’nı yeniledi.

İlk A380 seferi Mauritius Sir Seewoosagur Ramgoolam Uluslararası Havalimanı’na 500’ün üzerinde yolcu ve Emirates CCO (Cheif Commercial Officer)’su Thierry Antinori, Kıdemli Başkan Yardımcıları Adnan Kazim, Majid Al Mualla ve Orhan Abbas’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Emirates heyeti, Mauritius Turizm ve Gezi Bakanı Michael Sik Yuen, Air Mauritius CEO’su Andre Viljoen, Mauritius Sivil Havacılık Müdür Vekili Anand Kinnoo ve Mauritius Havalimanı Başkanı Rohit Ramnawaz tarafından karşılandı.

“A380’ler sayesinde her gün 153 yolcu fazla taşıyabiliyoruz”

Antiori “Emirates olarak Ağustos 2008’den bu yana A380 uçaklarımızla 18 milyondan fazla yolcuya hizmet verdik. Mauritius’a giden A380 seferimizle, Londra, Paris, Moskova, İstanbul ve Şanghay gibi önemli noktalardan uçan yolcular da artık kesintisiz bir Emirates A380 deneyimi yaşama şansına sahip olacak. Daha büyük bir uçak olması da bu güzel adaya her gün ekstra 153 yolcu taşıyabilmemize ve böylece ülkenin turizm endüstrisine ve ticaret sektörlerine sağladığımız desteği daha da güçlendirmemize olanak tanıyor.”

A380 uçağı Emirates’in Hint Okyanusu’nun ortasında yer alan bu güzel adaya her gün ekstra 153 yolcu taşımasına olanak tanıyor. Hint Okyanusu’ndaki bir destinasyona A380 seferi başlatan ilk havayolu şirketi olan Emirates, seyahat talebinin giderek arttığı Mauritius Adası ile 78 ülkede 130 destinasyonu aşan küresel ağı arasında 2012’de 350 binden fazla yolcu ve 6 bin ton kargo taşıdı.

Emirates filosunun en iyi uçakları olan A380’lerin tahsis edildiği küresel destinasyonlar listesinde Dubai, Amsterdam, Auckland, Bangkok, Pekin, Brisbane, Hong Kong, Cidde, Kuala Lumpur, Londra Heathrow, Manchester, Melbourne, Moskova, Münih, New York JFK, Paris, Roma, Seul, Singapur, Şanghay, Sidney, Toronto ve son olarak bu ay başında eklenen Los Angeles’la birlikte artık Mauritius da yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates Mauritius, Emirates Mauritius seferleri, Hint Okyanusu, Mauritius, Mauritius adası, Mauritius balayı, Mauritius Turu, Mauritius uçak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları