Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Lounge Atatürk Havalimanı’nda

22 Mayıs, 2012 | 15:44

Dünyanın en iyi havayolu şirketlerinden biri olarak gösterilen Emirates, Atatürk Havalimanı’nda First Class, Business Class ile Skywards üyesi yolcuları için özel bir salonu hizmete açtı.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali pasaport kontrölü sonrasındaki transit alanda hizmete açılan yeni salonun, 100 yolcuya aynı anda hizmet verebilecek kapasitede olduğu belirtildi. Açılışta bir konuşma yapan Emirates Türkiye, Romanya ve Bulgaristan Genel Müdürü Bahar Ahmet Birinci salonun 1.5 milyon euroya mal olduğunu belirterek “Bu salonla dünyada Emirates’in lounge (özel yolcu salonu) ağını 30’a çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Emirates Başkan Yardımcısı Muhammed H. Mattar’ın da katıldığı açılış töreninde TAV Genel Müdürü Kemal Ünlü, Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Ahmet Aydın, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Başmüdürü Celal Özuğur da hazır bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Aydın, Atatürk Havalimanı, Bahar Ahmet Birinci, Celal Özuğur, Emirates, Emirates Airways, Emirates Lounge, Emirates özel salon, Emirates özel salonu, Kemal Ünlü, Muhammed H. Mattar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları