Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Lounge 10 yaşında

24 Ekim, 2014 | 13:42

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Emirates, 10. yılını kutladığı özel dinlenme salonlarına (Lounge) bugüne kadar 320 milyon doların üzerinde yatırım yaptı.

Yolcuların uçakta beklediği yüksek hizmet ve ürün kalitesini uluslararası dinlenme salonlarında sunan Emirates, bugüne kadar yeni alanları hizmete almak ve mevcut olanları yenilemek amacıyla, dünya genelinde 320 milyon doların üzerinde yatırım yaptı.

Brisbane’de Dubai dışında ilk uluslararası dinlenme salonunun açılmasının ardından Emirates, lounge’larında 22 milyonun üzerinde yolcu ağırlandı. Emirates Lounge’lar 25’in üzerinde dil konuşabilen 1.400 kişilik güçlü bir ekip tarafından yönetiliyor. Emirates Lounge’lar toplamda 69.565 metrekarelik bir alan kaplıyor ve havayolu şirketinin büyümesine paralel şekilde müşterilerin taleplerini karşılayabilmek adına aynı anda 11.526 müşteriyi ağırlayabiliyor.

Emirates Havaalanı Hizmetleri Bölümü Kıdemli Başkanı Mohammed H. Mattar, “Geçtiğimiz on yıl içerisinde dinlenme salonu ağımızı geliştirmek üzere muazzam yatırımlar yaptık. Emirates Lounge’larımızın hizmet kalitemizin önemli bir parçası olduğunu düşündüğümüz için yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Genişleyen dinlenme alanı ağımız yolcularımızın her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır. Uçakta sunduğumuz hizmet ve ürünleri yerde de deneyimlemelerine çok önem veriyoruz. Uçağa binmeden önce müşterilerimiz özel şöförlü araç hizmetinden, özel havaalanı geçiş noktalarından ve lüks dinlenme salonlarından faydalanabiliyor. Bunların her biri Emirates deneyiminin bir parçası olarak kaliteden ödün verilmeden sunulmaktadır” dedi.

6 kıtada toplam 36 lounge

Emirates şu an altı kıtada 36 Lounge’a sahip; Auckland, Bangkok, Beijing, Birmingham, Brisbane, Colombo, Delhi, Dubai (x6) , Düsseldorf, Frankfurt, Glasgow, Hamburg, Hong Kong, İstanbul, Johannesburg, Kuala Lumpur, London Gatwick, Londra Heathrow, Manchester, Melbourne, Milan, Münih, New York – JFK, Paris – Charles de Gaulle, Perth, Roma, San Francisco, Şangay, Singapur, Sidney ve Zürih.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Dubai Emirates, Emirates, Emirates ceo, Emirates dinlenme salonu, Emirates Dubai, Emirates haberleri, Emirates Havayolları, Emirates Lounge, Emirates madlivler, Emirates seferleri, Emirates uçak bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları