Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Havayolları ‘ndan keşif fiyatları kampanyası

01 Temmuz, 2011 | 17:39

Emirates, 15 günde bir uyguladığı dünyanın farklı yerlerini keşfetmek isteyenlere kolaylık sağlayan “Keşif Fiyatları” kampanyasında bu defa Hong Kong, Johannesburg ve Maldivler’e yüzde 25’e varan indirimlerle seyahat etme imkanı sunuyor.

5-6-7 Temmuz günlerinde gerçekleştirilecek kampanya dahilinde Emirates Havayolu ile Hong Kong’a Ekonomi gidiş dönüş 471 Avro, Business gidiş dönüş 1768 Avro, Johannesburg Ekonomi gidiş dönüş 521 Avro, Business gidiş dönüş 2206 Avro, Maldivler Ekonomi gidiş dönüş 779 Avro, Business gidiş dönüş 2023 Avro olacak.

Kampanyalı fiyatlardan satış üç gün boyunca sürerken, alınan biletler 7 Ekim’e kadar kullanılabilecek. Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçları dahildir.

Emirates, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Emirates, 153 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip.

Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 66 ülkede 113 noktaya taşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boeing 777, Emirates, Emirates Dubai, Emirates Havayolları, Emirates Havayolları Keşif Fiyatları, Emirates İstanbul, Emirates keşif fiyatları, Hong Kong, İstanbul, Turizm Haberler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları