Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates kampanyaları çok konuşulacak

04 Temmuz, 2011 | 18:03

Emirates kampanyalarına devam ediyor.

Emirates, 1 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olan yeni kampanyasıyla, Dubai aktarmalı uçuşlarda müşterilerine özel fırsatlar sunuyor.

Kampanya dahilinde Emirates Havayolları ile First Class seyahat eden yolcular, Burj Khalifa’da bulunan Armani Otel’de veya Palm Adası’nda bulunan Jumeirah Zabeel Saray’da iki gece ücretsiz konaklıyor.

Business Class yolcuları ise, Address Dubai Marina veya Jumeirah Emirates Towers Hotel’de bir gece ücretsiz konaklama hakkı kazanıyor.

Tüm yolcuların 96 saatlik ücretsiz vize imkanından da faydalandığı kampanya; Burj Khalifa Dubai’nin 124. katında bulunan gözlemevi veya Wild Wadi Su Parkı’nı ücretsiz ziyaret ve Dubai Mall’da özel indirimler de sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Address Dubai Marina, Armani Otel, Burj Khalifa Dubai, Emirates, Emirates biletleri, Emirates Havayolları, Emirates Kampanya, Emirates kampanyaları, Jumeirah Emirates Towers Hotel, Palm Adası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları