Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’den Johannesburg’a günde dört sefer

17 Temmuz, 2014 | 12:21

Emirates, Dubai ile Johannesburg arasındaki günlük uçuş sayısını 26 Ekim 2014 itibariyle dörde yükselteceğini açıkladı. Emirates böylece, günde yedi uçuş ile Güney Afrika sefer sayısını haftada 49’a yükseltiyor.

Johannesburg’a düzenlenen ek seferlerle Emirates, iki ülke arasındaki uçuşlarını günde dört seferden haftada 49’a yükseltiyor. Böylece Emirates, Güney Afrika’da hizmet veren en büyük havayolu şirketlerinden biri olma konumunu güçlendiriyor. Johannesburg’un yanı sıra havayolu, Güney Afrika’da Cape Town ve Durban’a uçuyor.

Emirates’in düzenlediği kampanya dahilinde, 16 Temmuz – 15 Eylül 2014 tarihleri arasında Johannesburg’a İstanbul çıkışlı biletler (seyahat dönemi 16 Temmuz – 16 Aralık), vergiler ve yakıt harçları dahil olmak üzere 649 Avro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Emirates Latin Amerika, Orta ve Güney Afrika Ticari Operasyonlar Kıdemli Başkan Yardımcısı Orhan Abbas konuyla ilgili, “Söz konusu iki önemli iş ve turizm merkezi arasında artan yolcu talebini karşılamak üzere Dubai ve Johannesburg arasındaki günlük uçuşlarımıza dördüncüsünü ekliyoruz. Uçuşların artması yolcularımıza seyahat planları konusunda daha fazla esneklik sağlarken aynı zamanda Emirates ağının Dubai merkezimizden diğer uçuşlara olan bağlantısını da güçlendiriyor. Her iki şehrin ekonomi ve turizm açısından gelişimini yansıtacak şekilde yolcu sayısında her yıl düzenli bir artış gözlemledik. Söz konusu yatırım pazarın gücüne olan güvenimizi ortaya koymaktadır. Dördüncü günlük uçuşumuz aynı zamanda Hindistan, Pakistan, Singapur, Malezya, Bangkok ve Ürdün, Katar ve İran olmak üzere bu ülkelere yolculuk eden yolcular için sağladığımız bağlantı kolaylığını güçlendirecektir” dedi.

Emirates, Güney Afrika Havayolları ile büyüyor

Emirates ve Güney Afrika Havayolları, Dubai ile Johannesburg arasındaki yeni uçuşları da içerecek şekilde ortak uçuş anlaşmasını uzattı. Anlaşma kapsamında Güney Afrika Havayolları, Güney Afrika’ya gelen ve Güney Afrika’dan giden tüm Emirates uçuşlarıyla aynı kodları paylaşıyor. Genişletilen kod paylaşımı anlaşması iki havayolu şirketi arasındaki başarılı ve uzun süreli ortaklığı yansıtıyor.

Boeing 777-300ER’nin yer aldığı EK767 Dubai’den 23:20’de kalkacak ve Johannesburg’a ertesi gün 05:35’te iniş yapacak. Dönüş uçuşu EK768 ise Johannesburg’dan 09:30’da kalkacak ve Dubai’ye 19:40’ta inecek. 354 koltuklu B777-300ER’de üç sınıflı yapılandırma mevcut, First Class’ta 8 koltuk, Business Class’ta 42 koltuk ve Economy Class’ta ise 304 koltuk bulunuyor.

Emirates ile seyahat eden yolcular, birden çok dil bilen kabin ekibi eşliğinde, bölgelere özel hazırlanan menünün keyfini çıkarabilir ve Emirates’in bol ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice ile çok sayıda film, TV programı, oyun ve müzik eşliğinde keyifli bir yolculuk gerçekleştirebilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cape Town, Cape Town afrika, Cape Town emirates, Dubai, Emirates, Emirates afrika, Emirates afrika dubai, Emirates Dubai, Emirates Havayolu, Güney Afrika, Johannesburg, Johannesburg afrika,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları