Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates ve Jetstar, artık daha fazla rotaya ortak uçuyor!

12 Kasım, 2014 | 08:08

Emirates ve Jetstar, ortak uçuş ve uçuş mili anlaşmalarını Asya Pasifik Bölgesi’nde genişlettiklerini duyurdu.

Emirates, Jetstar ile ortak uçuşlarını, Melbourne ve Ayers Rock (Uluru) arası, Yeni Zelanda’da Christchurch’tan Wellington’a ve Jetstar Asya’nın Singapur’daki merkezinden Güneybatı Asya’da üç yeni destinasyona Jetstar hizmetlerini içerecek şekilde genişletti.

Singapur’dan yapılacak yeni ortak uçuşlar Emirates yolcularını Malezya’da Penang’a, Myanmar’da Yangon’a ve Endonezya’da Medan’a taşıyacak. Bu ek destinasyonlar, bu yılın Şubat ayında duyurusu yapılan mevcut rotayı 25’e tamamladı.

Skywards üyeleri de artık Jetstar Havayolları, Jetstar Asya, Jetstar Japonya ve Valuair Uluslararası rotalarının yanı sıra uluslararası uçuşlara bağlantı için Avustralya ve Yeni Zelanda rotalarına Ekonomi Starter Plus ve Starter Max ile Business Max bileti satın aldıklarında Skywards Mili kazanacak.

Emirates Başkan Yardımcısı ve Ticari Kurul Başkanı Thierry Antinori, “Jetstar ile ortak uçuşların genişletilmesi, Emirates yolcularına sunulan destinasyonları genişletme hedefimizde önemli bir adım. Jetstar ortaklığımız ile uçuş ağımıza Uzak Doğu ve Avustralasya bölgesinde 30 rota daha ekliyoruz. Penang’da tatil ya da Yeni Zelanda’da ekstra tur yapmak isteyen Emirates Skywards üyelerinin de millerinin daha da ileriye ulaşmasıyla yararına olacak” dedi.

Jetstar Grubu Ticari Kurul Başkanı Lisa Brock, “Ortak uçuşlarımıza daha fazla rota eklerken Emirates Skywards’u Jetstar müşterilerine sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya ve Yeni Zelanda, Emirates, Emirates Havayolları, Emirates singapur, emirates uzakdoğu, Emirates Yeni Zelanda, Japonya, Jetstar, Jetstar Asya, Jetstar Havayolları, Jetstar havayolu, Jetstar japonya, Melbourne, Melbourne Avustralya, Uzakdoğu, Yeni Zelanda,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları