Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Japonya’daki üçüncü destinasyonunu açıyor

30 Ocak, 2013 | 11:33

Emirates Japonya'daki üçüncü destinasyonunu açıyor Emirates Havayolu,Japonya’daki üçüncü destinasyonunu açıyor.

Tokyo Haneda Havalimanı’na günlük seferler 3 Haziran 2013’te başlayacak.

Emirates, 3 Haziran 2013’te Dubai ile Tokyo Uluslararası Havalimanı (Haneda Havalimanı) arasında günlük direkt uçuşlarını başlatarak Japonya’ya olan bağlılığını daha da artıracağını açıkladı.

Ota-ku, Tokyo’da yer alan ve Tokyo iç hatlar seferlerinin büyük bölümünün gerçekleştirildiği Haneda Havalimanı, Ekim 2010’da dördüncü pistinin ve uluslararası terminalinin hizmete başlamasının ardından kapılarını uluslararası taşıyıcılara açtı. Emirates’in 131’inci destinasyonu olması planlanan Haneda, Asya’nın en işlek ikinci havalimanı konumunda. Emirates ile Haneda Havalimanı’na uçuşlar Ekonomi class’ta 861 Avro, Business class’ta ise 2598 Avro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Emirates Uluslararası Satış Başkan Yardımcısı Thierry Antinori, “Emirates’in Japonya’daki üçüncü geçiş noktası olacak Dubai-Haneda hattı uçuşları, Boeing 777-200LR uçaklarıyla üç sınıf olarak gerçekleştirilecek. Bu yeni destinasyon, Birleşik Arap Emirlikleri ile Japonya arasındaki canlı ilişkiyi, hem ticaret hem de iş ve turizm fırsatlarını artırma açılarından daha da güçlendirecek” diyor.

Antinori, “Emirates olarak, Osaka’ya direkt uçuşlarımızı başlattığımız 2002 yılından bu yana sefer düzenlediğimiz Japonya’ya bağlılığımızı 2010’da başlattığımız Narita Uluslararası Havalimanı seferlerimizle sürdürdük. Hem yolcu hem de kargo anlamında Emirates’in Tokyo’nun iki havalimanına birden günlük direkt uçuş gerçekleştirmesini kaldıracak kadar güçlü bir talep olduğundan eminiz. Bu sayede yolcularımıza Dubai seyahatlerinde ve sonrasında Hint Okyanusu, Orta Doğu, Afrika ve Avrupa’da 70’den fazla destinasyona yapacakları aktarmalarda daha fazla esneklik sunuyoruz” diye ekliyor.

Emirates’in Japonya Havayolları ile uzun süredir devam eden ortaklığı, yeni Dubai-Haneda-Dubai seferlerine yönelik ortak uçuş anlaşması ile daha da genişletilecek. Uçuşlar, Emirates’in “EK” kodunun yanı sıra Japon Havayolları’nın “JL” koduyla da tanımlanacak.

Haneda’ya yapılacak yeni günlük seferle birlikte Emirates SkyCargo haftada 210 ton ekstra kargo kapasitesi sunarak Japonya’dan mekanik bileşenler, elektronik ürünler ve otomobil parçalarının ihraç edilmesine ve Japonya’ya gaz ve petrol ürünlerinin ithal edilmesine daha fazla destek sağlayacak. Dubai, Japonya’da üretilen malların Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya’ya yeniden ihraç edilmesi için önemli bir merkez konumunda.

Yolcular, First Class’ta sekiz lüks özel süit, Business Class’ta tamamen yatırılabilen 42 adet son model koltuk ve Economy Class’ta 216 yolcu için geniş oturma alanının yanı sıra tüm sınıflarda Japon yolcuların ağız tadına özel olarak hazırlanan ve Emirates’in çokuluslu kabin ekibi tarafından sunulan gurme yemek servisiyle Emirates Boeing 777-200LR uçaklarının eşsiz konforunun ve imkanlarının tadını çıkaracak.

Uçakta ayrıca Emirates’in 1400’ün üzerinde isteğe bağlı film, televizyon ve oyun eğlence kanalı sunan ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice da bulunuyor ve bu kanallar arasında 40 Japon kanalı yer alıyor.

196 uçaklık filosuyla Emirates şu anda 128 destinasyona uçuyor; 2012’de 15 yeni destinasyonun eklenmesiyle daha da genişleyen uçuş ağına bu yıl 6 Şubat’ta Varşova’nın ve 1 Mart’ta da Cezayir’in eklenmesi planlanıyor.

Havayolu şirketinin turizm operatörlüğü kolu Emirates Holidays ise Tokyo, Kyoto ve Osaka’daki turistik yerlerin öne çıktığı Japonya tatil paketleri hazırlıyor. Emirates Holidays, yolcuları modern başkent Tokyo’dan alıp görkemli Fuji Dağı’na ve Hakone’nin doğal güzelliklerine, Nagoya’ya ve Japonya’nın kültürel merkezi Kyoto’ya ve Kansai bölgesinin geçiş kapısı konumundaki Osaka’ya kadar götüren tatil seçenekleri sunuyor.

Tüm Güzelliğiyle Japonya Video

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates Airlines, Emirates Havayolları, Emirates Havayolu japonya, Emirates Havayolu japonya destinasyon, Emirates japonya, Emirates kampanyaları, Japonya, Japonya turizm, Japonya Turları, Japonya Turu, Tokyo, tokyo tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları