Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan günlük seferlere başladı

22 Aralık, 2015 | 08:18

Emirates uçak Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Ulusal hava yolu Emirates, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan günlük seferlere başladı.

Airbus A330-200 model uçağı ile İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı seferlerine başlayan Emirates, bu havalimanında geniş gövdeli bir uçakla hizmet veren tarifeli ilk ve tek havayolu şirketi oldu. Yeni başlayan uçuşlarla İstanbul, Londra ve Tokyo’nun ardından, Emirates’in aynı şehir içinde iki farklı havalimanından sefer yaptığı üçüncü uluslararası şehir konumuna geldi.

Emirates Havayolu’nun, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na başlattığı günlük seferlerin ilki, 15 Aralık 2015, Salı akşamı gerçekleşti. Emirates Havayolu ile ISG yetkililerinin ve davetlilerin katılımıyla yapılan resepsiyonda, Emirates’in İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ilk seferi kutlandı.

emirates-sabiha-gokcen

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan başlayan günlük seferlerle Emirates, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yaptığı haftalık 11 İstanbul uçuşunu, 18’e yükseltti. Bu uçuş sayısıyla Emirates, en popüler iş ve turizm destinasyonu olan İstanbul’a kapasitesini yüzde 35 artırdı.

Uçuşlarının başlamasıyla daha fazla yolcuya hizmet vermeyi amaçlayan Emirates, Avrupa Yakası’ndan gerçekleşen haftalık 11 seferinin yanı sıra Anadolu Yakası günlük uçuşları ile Dubai ve ötesinde Asya, Afrika, Ortadoğu hatlarına rahat bağlantı imkânı sağlayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşik Arap Emirlikleri, Emirates, Emirates Dubai, Emirates Havayolu, Emirates İstanbul, Emirates Sabiha Gökçen, İstanbul Sabiha Gökçen,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları