Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Hindistan uçuşlarını artırıyor

24 Haziran, 2014 | 12:21

Emirates Hindistan uçuşlarını artırıyor Emirates Havayolu, Bombay’a Airbus 380, Delhi ve Haydarabad’a Boeing 777’ler ile uçuyor.

Emirates, 21 Temmuz’da Bombay Uluslararası Havalimanı’na günlük A380 uçuşlarını başlatarak A380 uçuşlarını 28’e çıkartıyor.

Dubai ve Bombay arasındaki EK 500 ve EK 501 sefer sayılı uçuşlar üç kabin sınıfından oluşan A380 uçak tipi ile gerçekleşecek.

Böylece Kuzey Amerika ve Avrupa gibi önemli uçuş noktalarından Hindistan’a uçan yolcular, bu rotada yer alan Emirates’in A380 uçağında seyahat deneyimi yaşayacaklar.

Ayrıca Emirates, artan talebi karşılamak için Delhi ve Haydarabad’a daha geniş gövdeli Boeing 777 uçaklarıyla uçmaya başlayacak. Bu uçak takviyeleriyle Bombay, Delhi ve Haydarabad’a tek yöne haftalık uçuşlarda toplam 3.779 koltukla hizmet verecek. Bu artış, Dubai ve Hindistan hükümetleri arasında gerçekleştirilen iki yönlü müzakereler ışığında kademeli olarak artırılarak 11 bin’e ulaşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bombay Uluslararası Havalimanı, Emirates Havayolu, Emirates Hindistan, Emirates Uçuşları, Hindistan, hindistan uçuşları,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları