Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Havacılık, Emirates Üniversitesi Programlarında Burs Sağlıyor

13 Mart, 2017 | 09:29

emirates university havacilik programi

Emirates Üniversitesi 31 Mayıs ‘da başlayacak  kayıt döneminde, havacılık programlarına kayıt olan öğrenciler  için özel bir fırsat sağlayacağını açıkladı

Emirates Havacılık yakın zamanda Emirates üniversitesi ile havacılık sektöründe öncü ve yenilikçi eğitimler vererek yeni pilot, teknisyen ve kabin memuru yetiştirmek için havacılık bölümü açtı. Havacılığa ilgisi olan herkesin belli standartları sağlaması durumunda girebileceği Emirates Üniversitesi bu sene ki kayıt dönemi için öğrencilere özel bir fırsat sunacağını açıkladı.

31 Mayıs ‘da kayıt dönemi başlayacağını ve Emirates Üniversitesi olarak havacılık programlarında yer alacak öğrencilere burs vereceğini açıkladı. Burs lisans ve lisansüstü programlar için geçerli olacağını belirtildi ve yaklaşık %20 veya %50 giderlerinin Emirates tarafından karşılanacağı belirtildi.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates Üniversitesi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları