Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Havayolu Phuket’e günlük seferler düzenliyor

12 Aralık, 2012 | 14:37

Emirates Havayolu, Tayland’ın en büyük adası Phuket’e günlük seferler düzenliyor.

Emirates, Phuket adasına günlük seferlerini başlattı. Emirates’in 128’inci uçuş noktası olan Phuket, havayolu şirketinin altı kıtadaki sürekli büyüyen ağı ile tüm dünyaya bağlanacak.

Phuket seferleri, 1990’dan bu yana Bangkok’a uçuş düzenleyen Emirates’in Tayland’la ticari bağlarını da güçlendirecek. Emirates Havayolu Başkan Yardımcısı Salem Obaidalla, “Phuket’e başlattığımız günlük seferlerin, tatilseverlerin gözdesi olan bu adadaki festival dönemine denk gelmesinden dolayı çok mutluyuz. 1990 yılından beri Bangkok seferlerimizi sürdürdüğümüz Tayland’la her zaman güçlü bir bağımız oldu. Phuket’in özellikle BAE, Orta Doğu ve Avrupa’daki yolcularımız için popüler bir destinasyon haline geleceğinden eminiz ve adanın tanıtımı için de yoğun emek harcıyoruz” dedi.

Günlük Phuket seferleri, Emirates SkyCargo’nun Tayland’a olan haftalık kargo kapasitesini de 640 tonun üzerine çıkardı. Bu kapasite, Bangkok’a düzenlenen günlük dört ve Phuket’e düzenlenen günlük bir sefer arasında dağılacak. Phuket’e gelen ithal ürünleri arasında et ve balık, yedek parça, dalış ekipmanı ile ofis gereçleri; Phuket’ten ihraç edilen ürünler arasında ise ton balığı, canlı karides ve yengeç bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates Havayolu, Emirates Havayolu Başkan Yardımcısı Salem Obaidalla, Emirates Havayolu Phuket, Emirates SkyCargo, Phuket, Phuket günlük seferler, Phuket seferleri, Phuket turları, Phuket turu, Phuket uçuşları, Salem Obaidalla, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları