Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Havayolları yolcularına 50 Mbps hız sunacak

17 Kasım, 2017 | 18:56

Dünyanın en gözde havacılık şirketlerinden birisi olan Emirates Havayolu, Boeing 777X filosunu Inmarsat’ın uydu tabanlı iletişim sistemi GX for Avaition’ı kullanarak yüksek hızlı internet ile buluşturmak için Thales ile anlaştığını duyurdu.

Günümüzün en popüler ve gelişmiş uçaklarından birisi olan Boeing 777’nin en büyük kullanıcısı Emirates, yolcularına yüksek hızlı interneti hizmete sunulacak.

Emirates 50 Mbps’lik interneti 2020’de sunacak

Emirates’in uçak içi eğlence sistemlerinin Thales ve Inmarsat’ın yüksek hızlı internet çözümleri ile çok daha güçlü hale getireceği bildirilirken, 2020 yılından itibaren 50 Mbps internetin yolculara sunulması bekleniyor.

Emirates’ten internete 200 milyon dolar yatırım

Son yıllarda uçaklarında internet bağlantısı için 200 milyon dolardan fazla harcama yaptıklarını ifade eden Emirates Havayolları yetkilileri, halen her ay yaklaşık 800 bin yolcunun Wi-Fi hizmetini aldıklarını belirtti.

Birinci Sınıf ile Business misafirlerine sınırsız ve ücretsiz Wi-Fi sunan Emirates Havayolu, ekonomi sınıfındaki yolculara ise 20 MB’lık interneti ücretsiz sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boeing 777X, Emirates, Emirates Havayolu, Emirates Havayolu Ekonomi, Emirates internet, GX for Avaition, Inmarsat, İnternet, sınırsız ve ücretsiz Wi-Fi, Thales, uçak içi eğlence sistemlerini,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları