Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Havayolları 4 bin personel alacak / Turizm Haberleri

11 Mart, 2011 | 11:36

Dubai merkezli havayolu Emirates 4 bin personel alacak.

Emirates Havayolları ‘nın 2011-2012 mali yılı içerisinde 4 bin yeni kabin görevlisi daha alacağı bildirildi.

Emirate ‘ten gelen açıklamaya göre,  yeni alımlarla beraber havayolunun toplam kabin personel sayısının 16 bine çıkacağı belirtildi.

Yeni personel alımında havayolunun filosuna katacağı yeni uçakların ve artan sefer sayısının etkili olduğu kaydedildi. Geçen hafta kapasitede dünyanın üçüncü büyük havayolu ilan edilen Emirates, milyar dolarlık uçak alımlarına devam ederken kar getiren uzun menzilli Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika hatlarında da rakiplerini zor durumda bırakıyor. Emirates bu yılın ilk yarısında İsviçre, Danimarka ve Fransa’ya yeni seferler düzenlediğini açıklamıştı.

Halen 151 uçağa sahip Dubaili havayolu, 120’si dünyanın en büyük yolcu uçağı Airbus 380 olmak üzere 200 yeni uçak teslim almayı bekliyor.

Dubai hükümeti destekli havayolu, artan petrol fiyatları neticesinde geçen ay bazı hatlarda bilet fiyatlarını artıracağını ilan etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai Emirates Havayolları, Emirates Havayolları, Emirates Havayolları Dubai, Emirates Havayolları Haberleri, Emirates Havayolları kabin memuru, Emirates Havayolları Uçak, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları