Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Havayolları ‘ndan keşif fiyatları kampanyası

01 Haziran, 2011 | 12:37

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates, dünyanın farklı yerlerini görmek isteyenlere özel bir kampanya daha sunuyor.

Emirates’in 7-8-9 Haziran’da gerçekleştireceği “Keşif Fiyatları” kampanyası kapsamında Delhi, Johannesburg ve Hong Kong’a yüzde 25’e varan indirimlerle seyahat etme şansı Emirates yolcularını bekliyor.

Yepyeni şehirler keşfetmek isteyenleri, 7-8-9 Haziran günlerinde gerçekleştirilecek “Keşif Fiyatları” kampanyasında bekleyen yerler arasında; tarihi dokusuyla çağdaş mimariyi birleştiren Delhi, Güney Afrika’nın sanayi ve ekonomi başkenti Johannesburg ile büyüleyici bir teknoloji ve alışveriş merkezi olan Hong Kong bulunuyor.

Kampanya dahilinde Emirates Havayolu ile Delhi’ye ekonomi sınıfı gidiş dönüş bilet fiyatı 425 Avro, Johannesburg 465 Avro ve Hong Kong 470 Avro olacak. Kampanyalı fiyatlardan satış üç gün boyunca sürerken, alınan biletler 9 Eylül’e kadar kullanılabilecek. Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçları dahildir.

Emirates, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Emirates, 153 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 66 ülkede 111 noktaya taşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Delhi, Emirates, Emirates Havayolları, Emirates Havayolları Dubai, Emirates Havayolları Keşif Fiyatları, Keşif Fiyatları, Turizm Gazetesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları