Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Havayolları kampanyaları devam ediyor

23 Mayıs, 2011 | 16:11

Emirates Havayolları kampanyaları ile misafirlerinin yüzünün güldürdü.

Emirates Havayolları ‘nın yeni kampanyasında farklı şehirlere seyahat etmek isteyenlere, “Keşif Fiyatları” ile çok özel fırsatlar sunuluyor.

Dubai merkezli Emirates Havayolları, iki haftada bir uygulanan “Keşif Fiyatları” kampanyasıyla yolcularına her seferinde üç farklı şehre yüzde 25’e varan indirimlerle seyahat etme şansı sunuyor. Üç günlük kampanya süresince alınan biletler ise üç ay süresince geçerliliğini koruyor.

Emirates Havayolları kampanyasında, 24-25-26 Mayıs günlerinde uygulanacak yeni “Keşif Fiyatları” sayesinde, Dubai 324 Avro, Maldivler 710 Avro ve Seyşeller 594 Avro olacak.

Emirates Havayolları ‘nın “Keşif Fiyatları” kampanyasında belirtilen fiyatlar ekonomi sınıfı gidiş-dönüş başlangıç seviyelerinden oluşuyor. Kampanya fiyatlarına tüm vergiler ve yakıt harçları dahil.Ancak kampanyada; Dubai, Maldivler ve Seyşeller’e bu fiyatların satışı sadece üç gün boyunca olacak ve satın alınan biletler 26 Ağustos’a kadar kullanılabilecek.

Emirates Havayolu, Dubai ve Seyşeller’e haftada gidiş-dönüş 22, Maldivler’e ise 28 sefer düzenliyor.

Emirates, İstanbul – Dubai arasında, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Ortalama filo yaşı 5 yıl olan Emirates, 152 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 66 ülkede 111 noktaya taşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Emirates Dubai, Emirates Havayolları, Emirates Havayolları kampanyaları, Emirates Havayolları Maldivler, Emirates Havayolları uçuşları, Emirates Maldivler, Emirates Seyşeller, Seyşeller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları