Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Havayolları İftar Menüsü Başlıyor

18 Mayıs, 2017 | 11:35
Emirates İftar Menüsü

Emirates İftar Menüsü

 

Emirates Havayolları Ramazan Ayı İçin Klasik İftar Menüsü Başlıyor

Emirates Havayolları kendiyle özdeşleşip, gelenekselleşmiş iftar menülerini 27 mayıs tarihinde yolcularına sunmaya hazırlanıyor. Kutsal Ramazan ayının başlangıcı olan 26 mayıs gecesinden itibaren oruç tutulmaya başlanacak. Havayolları da ilk iftardan itibaren menüsünü ramazana yönelik olarak düzenleyecek.

Ramazan menüsü her sınıf yolcu ve gerçekleştirilen her sefer için geçerli olacak. Emirates havayolları’nın Ramazan ayına özel iftar menüsü 20 yılı aşkındır müşteri hizmet ve memnuniyeti karşılamak adına düzenlenmekte olan bir gelenek. Tasarımı özel olan kutularda oruç tutanların ihtiyaç duyacağı besin değerlerini ihtiva eden yemekler iftar zamanı sunulacak ve Ramazan ayının ortalarında menü değişik tatlarla yenilenecek.

Orta Doğu lezzetleri taşıyacak olan menüde humuslu tavuk, pilav, hellim peyniri ve salatalık sandviçleri yer aldığı gibi yoğurt ve çeşitli tatlılar da sunuluyor olacak. İftar saatini en doğru biçimde hesaplamaya yönelik olarak havayolunun özel bir cihazı bile mevcut. Uçuş esnasında bulunulan yer ve yükseklik itibariyle iftar saati gerçekleştiğinde ve güneş battığında uçağın pilotu yolcuları haberdar edecek.

İftar Saatinin Dışında Uçuş Yapan Yolcuları da Ramazan Ayı Boyunca Düşünülmüştür

Uçakta iftarı karşılamayacak, ancak yer hizmetlerinden faydalanabilecek olan yolculara da su ve hurma ikramında bulunulacak. Bu ikramlar Emirates havayolları’nın iniş kalkış yaptığı lokasyonların tamamını kapsamaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates Havayolları, İftar Menüsü, Ramazan ayı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları